Інтер’єрна фотостудія в Ужгороді

«ZoomStudio» – фотостудія денного світла і арт-простір в Ужгороді для людей, бажаючих творити.

Затишна фотостудія «Zoom» розташована неподалік центру міста, де ви зможете влаштувати фотозйомку у різних стилях. У цьому вам допоможе професійне обладнання та різноманітні дизайнерські фотозони. І це все за дуже приємною ціною. Ми цінуємо наших клієнтів, і будемо раді надати вам максимально комфортну обстановку для роботи.

0
м² креативного простору
0
зроблених кадрів
0
задоволених клієнтів

Наша команда

Сергій Мазур
Сергій Мазур
boss, весільний та портретний фотограф, викладач фотошколи #зумкошла
Ігор Майхеркевич
Ігор Майхеркевич
boss, весільний та портртений фотограф, викладач фотошколи #зумшкола
Ярина Пожега
Ярина Пожега
студійний фотограф
Василина Манівчук
Василина Манівчук
студійний фотограф
Корнелій Петрус
Корнелій Петрус
відео, креатив, fashion
Наталія Данило
Наталія Данило
smm менеджер, викладач курсу «Контент для Інстаграм» в #зумшкола
Денис Кротков
Денис Кротков
весільний фотограф, ретушер, викладач курсу «Професійна обробка» в #зумшкола
Крістіна Полуденна
Крістіна Полуденна
викладач курсу «Мобільна фотографія» в #зумшкола
Сергій Гусаков
Сергій Гусаков
весільний фотограф, викладач курсу «Швидкий старт» в #зумшклола
Наталія Майхеркевич
Наталія Майхеркевич
адміністратор студії
Тіна Цап
Тіна Цап
адміністратор студії

Для чого ми створили «Zoom studio»

За будь-яким проєктом стоїть ідея і навіть заповітна мрія. Коли ми створювали нашу фотостудію, ми мали чітке уявлення, що хочемо отримати. Ми хотіли змінити рівень надання фотопослуг в нашому рідному місті Ужгород. Уявіть собі задум двох щирих друзів – Сергія Мазура та Ігоря Майхеркевича, професійних фотографів з 10-ти річним досвідом роботи на топ-весіллях по Україні та Європі. Ми створили  творчий простір для реалізації крутих фотопроєктів в маленькому місті.

За роки своєї роботи ми відвідали багато майстер-класів та працювали в різних фотостудіях. Кожного разу, коли ми відвідували нову фотостудію помічали та зважували всі плюси та мінуси кожної з них. Ми набирались досвіду для реалізації своєї ідеї і сьогодні, однією з наших цілей є покращення рівня фотографії в нашому регіоні та в Україні в цілому. Створення фотошколи стало необхідною умовою для реалізації цієї ідеї. Саме в #зумфотошкола ми навчаємо початківців та фотографів ставати кращими. Також ми прагнули створити ідеальний простір для фотографів, де кожен може створити свій особливий кадр!

Ми постійно розвиваємось і хочемо, щоб кожна родина мала якісні сімейні фото, які будуть радувати їх все життя. Це ті фото, які ви будете переглядати великою родиною за сімейним столом, згадуючи дитинство, юність, кохання та сімейні цінності. Ми щасливі, коли під час таких приємних моментів, ви згадаєте нас і нашу студію, як місце щасливих людей! І на останок, наша студія – це творчий простір однодумців, які щиро закохані у фотографію та дуже люблять свою справу!

Zoom студія Ужгород

Наша ідеологія

Наша ідеологія відображається в трьох словох – якість, унікальність та постійне удосконалення. Ми завжди прагнемо до досконалості в роботі і хочемо стати найкращою фотостудією та фотошколою в Україні. Щодня, шляхом зусиль, викликів, наполегливості та роботи над собою ми робимо маленькі кроки для того, щоб вдосконалювати свої навички та професійні якості. Ми стараємось для того, щоб ви в результаті отримали найкращий сервіс та цінний досвід.

Стильний, вишуканий та гармонійний інтер’єр для зйомок, професійне освітлення, допомога персоналу – це те, що отримає фотограф, завітавши до нас. Особливу увагу ми приділяємо нашим творчим гостям, які прийшли до нас вперше. Ми з радістю познайомимо тебе з фотостудією та зробимо все, що від нас можливе та неможливе, щоб ти отримав найкращий результат.

Для наших клієнтів ми гарантуємо унікальний результат та індивідуальний підхід до фотосесії. Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості в Закарпатті. Світлини, зроблені студійними фотографами,  стануть прикрасою ваших сімейних альбомів та цінними спогадами на все життя.

Для колег-фотографів, які прагнуть, як і ми, постійного розвитку ми пропонуємо прогресивне навчання в нашій #зумфотошкола, де ми разом підберемо курси для навчання, які допоможуть стати кращим та успішнішим. Пройшовши наші курси, ти швидко зможеш перейти на інший рівень майстерності.

Zoom студія Ужгород

Як стати нашим клієнтом?

Бажання фотосесії починається з відчуття потреби в прекрасному. Ця внутрішня потреба самовираження говорить про те, що ми однодумці і з нас вийде чудовий тандем.

Якщо ви хочете отримати якісні фото, спочатку напишіть або зателефонуйте нам за контактами, вказаними на сайті. Дуже добре, якби ви розказали про свої побажання щодо зйомки, ідею, своє бачення майбутньої фотосесії, тошо. Тоді ми разом підібрали б оптимальний день, час та проконсультували вас. Ми стараємось давати поради щодо образу, одягу, макіяжу, тощо, задля того, щоб зробити фото, які зроблять вас щасливішими.

Якщо ви фотограф і хочете знімати в нашій фотостудії, потрібно написати нам та прийти у домовлений час. Рекомендуємо прийти на 10 хвилин раніше, щоб підготуватись до зйомки. Якщо ви вперше плануєте відвідати фотостудію «Zоom», радимо прийти напередодні, щоб ознайомитись з інтер’єром та освітленням, спробувати декілька кадрів своєю технікою, щоб на зйомці бути впевненим в результаті.

Якщо ви прагнете вчитись в #зумфотошкола радимо для початку ознайомитись з програмою навчання та курсами, які є в нас і зв’язатись з нами, щоб забронювати місце на відповідний курс та зручну для вас дату. Вагаєтесь щодо курсу, який підійде саме вам? Зателефонуйте і ми підберемо найкращий варіант саме для вас.