Про нас - Zoom Studio
Про нас Zoom Studio

ZoomStudio

«ZoomStudio» – фотостудія з денним та штучним світлом в Ужгороді.

Ми єдина фотостудія повного циклу в Україні: ми надаємо послуги оренди наших залів, в нас можна зробити фотосесії “під ключ” та отримати якісну освіту  в нашій фотошоколі.

Затишна фотостудія «Zoom» розташована неподалік центру міста, де ви зможете влаштувати фотозйомку у різних стилях. У цьому вам допоможе професійне обладнання та різноманітні дизайнерські фотозони. Ми цінуємо наших клієнтів, і будемо раді надати вам максимально комфортну атмосферу для роботи.

Про нас Zoom Studio
0 м²
креативного простору
Про нас Zoom Studio
33445
зроблених кадрів
Про нас Zoom Studio
0
задоволених клієнтів
Про нас Zoom Studio

Сергій Мазур

Керівник фотостудії, головний менеджер студії, сервіс ZoomStudio. Пише курси та навчальні програми по фотографії. Портретний та сімейний фотограф, викладач фотошколи #зумкошла.
Про нас Zoom Studio

Ігор Майхеркевич

Керівник відділу маркетингу, Займається сайтом студії та інстаграм сторінками! Розробляє ідеї, стратегії просування бренду ZoomStudio. Портретний, сімейний фотограф, викладач фотошколи #зумшкола
Про нас Zoom Studio

Яна Мазюта

Старший портретний та сімейний фотограф. Реалізовує рекламні зйомки для брендів, викладач #зумшкола.
Про нас Zoom Studio

Бода Діана

Старший портретний та сімейний фотограф, наш блогер, фотограф з досвідом 2 роки.
Про нас Zoom Studio

Гайченя Юліанна

Fдміністратор фотостудії, відео-мейкер, красотка.
Про нас Zoom Studio

Цап Валентина

адміністратор фотостудії, куратор курсів #зумшкола
Про нас Zoom Studio

Майхеркевич Наталія

Фінансовий директор.
Про нас Zoom Studio

Дьордь Аніта

Керівник відділу обробки, куратор проекту #зумретач викладач курсу “Професійна обробка” в #зумшкола, головний ретушер ZoomStudio.

Для чого ми створили «Zoom studio»

За будь-яким проєктом стоїть ідея і навіть заповітна мрія. Коли ми створювали нашу фотостудію, ми мали чітке уявлення, що хочемо отримати. Ми хотіли змінити рівень надання фотопослуг в нашому рідному місті Ужгород. Уявіть собі задум двох щирих друзів – Сергія Мазура та Ігоря Майхеркевича, професійних фотографів з 10-ти річним досвідом роботи на топ-весіллях по Україні та Європі. Ми створили  творчий простір для реалізації крутих фотопроєктів в маленькому місті.

За роки своєї роботи ми відвідали багато майстер-класів та працювали в різних фотостудіях. Кожного разу, коли ми відвідували нову фотостудію помічали та зважували всі плюси та мінуси кожної з них. Ми набирались досвіду для реалізації своєї ідеї і сьогодні, однією з наших цілей є покращення рівня фотографії в нашому регіоні та в Україні в цілому. Створення фотошколи стало необхідною умовою для реалізації цієї ідеї. Саме в #зумфотошкола ми навчаємо початківців та фотографів ставати кращими. Також ми прагнули створити ідеальний простір для фотографів, де кожен може створити свій особливий кадр!

Ми постійно розвиваємось і хочемо, щоб кожна родина мала якісні сімейні фото, які будуть радувати їх все життя. Це ті фото, які ви будете переглядати великою родиною за сімейним столом, згадуючи дитинство, юність, кохання та сімейні цінності. Ми щасливі, коли під час таких приємних моментів, ви згадаєте нас і нашу студію, як місце щасливих людей! І на останок, наша студія – це творчий простір однодумців, які щиро закохані у фотографію та дуже люблять свою справу!

Про нас Zoom Studio

Наша ідеологія

Наша ідеологія відображається в трьох словох – якість, унікальність та постійне удосконалення. Ми завжди прагнемо до досконалості в роботі і хочемо стати найкращою фотостудією та фотошколою в Україні. Щодня, шляхом зусиль, викликів, наполегливості та роботи над собою ми робимо маленькі кроки для того, щоб вдосконалювати свої навички та професійні якості. Ми стараємось для того, щоб ви в результаті отримали найкращий сервіс та цінний досвід.

Стильний, вишуканий та гармонійний інтер’єр для зйомок, професійне освітлення, допомога персоналу – це те, що отримає фотограф, завітавши до нас. Особливу увагу ми приділяємо нашим творчим гостям, які прийшли до нас вперше. Ми з радістю познайомимо тебе з фотостудією та зробимо все, що від нас можливе та неможливе, щоб ти отримав найкращий результат.

Для наших клієнтів ми гарантуємо унікальний результат та індивідуальний підхід до фотосесії. Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості в Закарпатті. Світлини, зроблені студійними фотографами,  стануть прикрасою ваших сімейних альбомів та цінними спогадами на все життя.

Для колег-фотографів, які прагнуть, як і ми, постійного розвитку ми пропонуємо прогресивне навчання в нашій #зумфотошкола, де ми разом підберемо курси для навчання, які допоможуть стати кращим та успішнішим. Пройшовши наші курси, ти швидко зможеш перейти на інший рівень майстерності.

Про нас Zoom Studio

Як стати нашим клієнтом?

Бажання фотосесії починається з відчуття потреби в прекрасному. Ця внутрішня потреба самовираження говорить про те, що ми однодумці і з нас вийде чудовий тандем.

Якщо ви хочете отримати якісні фото, спочатку напишіть або зателефонуйте нам за контактами, вказаними на сайті. Дуже добре, якби ви розказали про свої побажання щодо зйомки, ідею, своє бачення майбутньої фотосесії, тошо. Тоді ми разом підібрали б оптимальний день, час та проконсультували вас. Ми стараємось давати поради щодо образу, одягу, макіяжу, тощо, задля того, щоб зробити фото, які зроблять вас щасливішими.

Якщо ви фотограф і хочете знімати в нашій фотостудії, потрібно написати нам та прийти у домовлений час. Рекомендуємо прийти на 10 хвилин раніше, щоб підготуватись до зйомки. Якщо ви вперше плануєте відвідати фотостудію «Zоom», радимо прийти напередодні, щоб ознайомитись з інтер’єром та освітленням, спробувати декілька кадрів своєю технікою, щоб на зйомці бути впевненим в результаті.

Якщо ви прагнете вчитись в #зумфотошкола радимо для початку ознайомитись з програмою навчання та курсами, які є в нас і зв’язатись з нами, щоб забронювати місце на відповідний курс та зручну для вас дату. Вагаєтесь щодо курсу, який підійде саме вам? Зателефонуйте і ми підберемо найкращий варіант саме для вас.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: