Зал «Циклорама» дає можливість реалізувати будь-яку творчу задумку фотографа. Це візуально нескінченний білий фон, який має переваги освітлення з денним, постійним чи імпульсним світлом. Ми реалізували конструкцію, яка має плавний перехід і допомагає створити нескінченний фон одного білого кольору. Цей простір ідеально підійде для рекламних стокових фотосесій та зйомок каталогів товарів та продукції на сайт, фотосесії кастингів, зйомки фотоальбомів, тощо. Для фотографів – це зручний варіант роботи, адже білий фон завжди можна редагувати в програмах фотообробки, або ж залишити білим без ретуші, що значно економить час.

Вартість оренди

 • Вартість оренди залу “CIKLO” 600 грн/година (до 7 людей в залі, кожна наступна людина + 100 грн)

  Не забудьте змінне взуття :)

+38 (095) 188 85 11

Хочете, зателефонуємо Вам?

  Ваше ім'я:  Номер телефону:  Для чого потрібна в студії циклорама

  Зал студії з білою циклорамою має ряд переваг:

  1. Зйомка стильних портретів великим планом, а також для інших видів зйомки. Вона має значну площу і дозволяє знімати також відеоролики для блогів, тощо;
  2. Можливість розміщення в кадрі відразу декілька об’єктів;
  3. Фотосесія рухливих кадрів та сцен, без втрати якості фону (циклорама не рветься, не рухається, не гнеться);
  4. До циклорами можна притулитися, адже це не зробиш зі звичайним фоном;
  5. Можливість вибору кута зйомки, оскільки можна пересувати не тільки модель, співвідносно фону, але й фотограф може підійти ближче або далі;
  6. Завдяки одній колірній температурі, можна домогтися ефекту нескінченного білого тла.
  7. Циклорама дає можливість виставляти світло так, щоб об’єкт зйомки не створював тіней для ідеальної картинк.
  8. Не має заломів, як на паперовому тлі. Це забезпечує більш якісну зйомку при будь-якому вигляді фотофіксації. Фотографи все частіше використовують таку конструкцію для студійних фотосесій.
  9. Практично всі зображення з каталогів, зйомки кастингів, фото автомобілів, товарів на сайт, огляди різних товарів виконані за допомогою циклорам.
  10. Можливість використовувати різноманітні фотосесії з використанням атрибутів і декорацій для різноманітності студійних фото.
  11. Недоліком білої циклорами можна відзначити лише те, що вона легко забруднюється, і щоб усувати забруднення її потрібно підфарбовувати або використовувати спеціальну миючу фарбу. При незначних забрудненнях можна просто протерти вологою ганчіркою.

  Рекомендуємо дотримуватися декількох правил користування циклорамою:

  • Перебувати в межах локації або босоніж, або у змінному взутті (щоб не залишати слідів);
  • Декорації, меблі, світло не тягнути по підлозі циклорами, а переносити або перевозити на спеціальних підставках з роликом;
  • Намагатися нічого не упускати і не проливати, щоб не пошкодити покриття, якщо воно дерев’яне.
  • Не наступати на згини декорації.
  Zoom студія Ужгород

  Фото на білому фоні – актуальні все життя

  Фото на білому тлі – це завжди стильно, оскільки дає можливість зосередити увагу на емоціях, харизмі, красі та неповторності людини. Окрім цього, фото на білому тлі – це ідеальна презентація продукту вашого бізнесу. Безліч каталогів створюються виключно на білому фоні, які дають змогу презентабельно показати товар з вдалих ракурсів та показати візуальну характеристику товару. Унікальність таких кадрів у відсутності зайвих елементів на фоні. В центрі уваги – тільки об’єкт зйомки.

  Незмінно актуальними залишаються, повсякчас, чорно-білі кадри, які на думку багатьох фотографів завжди краще розкривають душу та емоції людей. Зйомка на білій циклорамі – ідеально підійде для зйомки портретів, які будуть виглядати стильно завжди. Не варто боятись таких фотосесій, переживаючи за «простоту», «банальність зйомки», тощо. Фото на білому фоні – це ціла історія, яка може багато розповісти під час бізнес-фотосесії, індивідуальної, сімейної або дитячої фотосесії.

  Zoom студія Ужгород

  Поради для вдалих фото на циклорамі

  Для того, щоб фото на білій циклорамі виглядали ефектно, стильно та сучасно пропонуємо Вам дослухатись до порад. А саме:

  Образ і одяг. Обов’язково обдумайте комплекти одягу завчасно і узгодьте з фотографом образи, в яких будете фотографуватися. Радимо пошукати образи в Pinterest або Behance. На цих платформах ви не тільки отримаєте натхнення перед зйомкою, а й матимете чіткіше бачення того, який результат ви хочете отримати від зйомки. Рекомендуємо обирати однотонний одяг нейтральних кольорів без принтів, яскравих зображень, тощо. Пошукайте в мережі приклади образів, котрі зможуть проілюструвати ваші побажання і обов’язково візьміть їх на фотозйомку. Одяг не повинен вас обмежувати і бажано, щоб ви в ньому почувались собою та вам було комфортно.

  Взуття. Найголовніше – взуття має бути змінним і чистим для фотосесії на циклорамі! Бажано взяти з собою 2-3 пари різного. Фото з босими ногами також будуть доречними.

  Макіяж. Рекомендуємо звернутись перед зйомкою до професійного візажиста, котрий зможе підкреслити вашу природну красу й неповторність. Він зможе підібрати макіяж, який найкраще підійде під ваш образ та стиль зйомки!

  Манікюр. Бажано робити його нейтральним, аби личив до будь-якого вбрання і не дуже виділявся на фото. Чим гармонійшіше поєднання – тим краще.

  Волосся. Уникайте складних зачісок. Більше природності – це завжди плюс! Цілком достатньо вимити волосся і акуратно його укласти або розпустити.

  Аксесуари. Доречно приділити увагу аксесуарам, які підкреслять вашу унікальність та особливість: брошки, окуляри, сережки, браслет, буси, тощо. Але всього має бути в міру і ціль аксесуарів – підкреслити вашу неповторність образу.

  Гарний настрій та самопочуття. Від цього залежить вся зйомка Це найважливіше, адже сонливість, червоні очі й мішки під очима не найкраще доповнення до вашого образу. Завдання фотографа – передати ваш гарний настрій, емоції та унікальність на довгі роки.