Студійна відеозйомка

Студійна відеозйомка Zoom Studio

Для того, щоб створити собі настрій у святковий день або перетворити звичайний день на святковий, наша команда підготувала простір для зйомки та роботи кращих відеографів міста Ужгорода. Студійна відеозйомка допоможе привабливо показати твою особистість, розкрити потенціал твого бренду або зберегти в пам’яті теплу подію вашої родини.

Для чого потрібне студійне відео?

Якщо ви власник бізнесу і прагнете його розвивати, то якісний контент відіграє важливу роль у його просуванні. Відеоконтент ідеально розкриває конкурентні переваги. Його можна знімати у форматі «reels», постів або для «Tik Tok». Наш досвід неодноразово підтверджував, що аудиторія все краще реагує на відео, ніж на фото.

Студійна відеозйомка Zoom Studio

Хочеш запам’ятати важливий день?

Чудовим доповненням святкової фотосесії стане професійна зйомка. Наша команда зніме для Вас відео в зручному для Вас форматі.

Студійна відеозйомка Zoom Studio

У Вас вже є сімейний альобом?

Родинні свята та важливі події вашого життя у форматі відео стануть чудовим доповненням ваших сімейних архівів, які ви зможете переглядати з усмішкою протягом всього життя.

Студійна відеозйомка − це не тільки про фіксацію моменту за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід та побачити свої прекрасні сторони очима наших відеографів. Якщо ви думаєте, що для того, щоб отримати класне та професійне відео Вам потрібно бути професійною моделлю, то ви помиляєтесь. Насправді потрібна якісна підготовка, простір та довіра до нашого відеографа. І під час зйомки ви самі захочете просто насолоджуватись процесом та результатом.

Замовляючи відеографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Отримай консультації від нашої команди

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах відеосесії задля ідеального результату:

Студійна відеозйомка Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти важливий для себе день, ми підбираємо відеографа зважаючи на Ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально проробляємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти задля того, щоб на Вашій відеосесії все пройшло максимально комфортно для вас. Ми наперед узгодимо формат відео та ваші вподобання стосовно нього.

Студійна відеозйомка Zoom Studio

Відеосесія

У день зйомки наш відеограф зробить не тільки унікальні фото, підкреслить ваші візуальні переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

Студійна відеозйомка Zoom Studio

Отримання матеріалу

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями та відео − це те, що ви отримаєте після нашої співпраці

Скільки коштує комерційне фото та відео:

0 грн

Нас обирають:

Питання/відповідь:

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Про решту моментів подбаємо та зробимо за вас ми.

Бажано записуватись за два тижні, щоб ми змогли підібрати зручний для Вас час.

Ваше відео буде готове протягом тижня після зйомки. При замовленні послуги експрес обробки − відео буде готове наступного дня.