Фотосесія пари - Zoom Studio

Фотосесія пари

Фотосесія пари Zoom Studio

Для того, щоб створити собі настрій у особливий день життя або перетворити звичайний день на святковий наша команда підготувала простір для проведення фотосесій та роботи кращих фотографів в м. Ужгород. Ми допоможемо зберегти в спогадах вашу історію кохання навіть якщо ви ніколи не фотографувалась разом з фотографом раніше. Спільні селфі −це звісно дуже добре, але саме фотограф зробить вам художні та стильні кадри, які будуть розповідати про неповторну історію вашого знайомства.

Поштовх для фотосесії закоханих:

Фотосесія пари Zoom Studio

У тебе або в твоєї коханої половинки день народження?

Кожен наш день народження є унікальний адже за рік часу ми проходимо багато візуальних та внутрішніх змін. Всі ці зміни вартують того, щоб ми зберегли їх в світлинах для себе та наших наступних поколінь.

Фотосесія пари Zoom Studio

Річниця шлюбу?

Ви святкуєте першу або десяту річницю одного з найщасливіших днів вашого життя? Ваша половинка дарує вам свою любов і ви відчуваєте, що з часом ваше кохання стає тільки міцнішим. Фото, зроблені у цей день, подарують вам яскраві спогади на все життя.

Фотосесія пари Zoom Studio

Подарунок друзям або рідним.

У Вас є близькі люди яким ви хочете зробити хороший подарунок?Спогади не втрачають свою цінність з часом! А фотоспогади тимпаче! Зробіть цей подарунок і з ваші друзі будуть вам вдячні!

Фотосесія пари Zoom Studio

Просто так, бо ви класні!

Для того, щоб підняти собі настрій або зробити будній день святковим. Адже для фотосесії не завжди потрібен привід, чи не так?

Парна фотосесія − це не тільки про фіксацію моменту вашого кохання за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід та побачити свої сторони очима наших фотографів. Якщо ви думаєте, що для того, щоб отримати класні фото потрібно бути професійною моделлю, то ви помиляєтесь, Насправді потрібна якісна підготовка до фотосесії, простір та довіра до наших фотографів. Опісля, все що вам залишиться − просто насолоджуватись результатом.

Замовляючи фотографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах фотосесії задля ідеального результату:

Фотосесія пари Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти важливий для себе день, ми підбираємо фотографа зважаючи на Ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально проробляємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти задля того, щоб фотосесія пройшла максимально комфортно для вас.

Фотосесія пари Zoom Studio

Фотосесія

У день зйомки наш фотограф зробить не тільки унікальні фото вашої пари, підкреслить ваші візуальні переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

Фотосесія пари Zoom Studio

Отримання матеріалу

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями, у яких відчувається любов та ваші теплі почуття − це те, що ви отримаєте після нашої співпраці. Також, якщо маєте бажання, ви можете отримати надруковані фото або ж фотокнигу.

Скільки коштує портретна фотосесія?

0 грн

Відгуки:

Питання/відповідь:

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Про решту моментів подбаємо та зробимо за вас ми.
Все дуже індивідуально. Рекомендуємо зміну не більше трьох образів для вас і вашої коханої людини.
Для спокійної і якісної підготовки для зйомки варто записуватись за тиждень.
Ваші фото будуть оброблені протягом семи днів. Якщо ви замовили послугу «Експрес обробка фото» − фотографії будуть готові наступного дня після зйомки.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: