Портретна фотосесія в залі «Ciklo» - Zoom Studio

Портретна фотосесія

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio
Для того, щоб створити собі настрій у святковий день або перетворити звичайний день на святковий, наша команда підготувала простір для проведення фотосесій та кращих фотографів у м. Ужгород. Ми допоможемо тобі відчути себе особливою та покажемо всі твої найкращі сторони, навіть якщо ти ніколи не фотографувалась раніше

Для чого робити фотосесію?

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

У тебе день народження?

Кожен наш день народження є унікальний адже за рік часу ми проходимо багато візуальних та внутрішніх змін. Всі ці зміни вартують того, щоб ми зберегли їх на світлинах для себе та наших наступних поколінь.

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Потрібен подарунок для особливої людини?

Мама, сестра, дружина, донька, дівчина, подруга. Цей перелік особливих людей у нашому житті можна продовжувати. Фотосесія завжди є доречним та особливим подарунком, адже ви даруєте те, що додасть впевненість та підсилює віру в себе. І що цінно − цей подарунок не втратить цінність з плином часу.

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Потрібне портфоліо для соціальних мереж або бізнес портрети?

Сучасний світ неможливий без якісного та стильного представлення своєї особистості. Ми зробимо для Вас портрет, які покажуть ваші переваги та якісно розкриють вашу особистість.

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Просто так, бо я класна

Від любові та поваги до себе народжується любов до інших і до вас зокрема. Фотосесія − чудовий спосіб підняти собі настрій та нагадати самій собі про свою унікальність.

Портретна фотосесія − це не тільки про фіксацію моменту за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід та побачити свої прекрасні сторони очима наших фотографів. Якщо ви думаєте, що для того щоб отримати класні фото потрібно бути професійною моделлю, то ви помиляєтесь. Насправді потрібна якісна підготовка до фотосесії, простір та довіра до нашого фотографа. І під час зйомки ви самі захочете просто насолоджуватись процесом та результатом.

Замовляючи фотографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах фотосесії задля ідеального результату:

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти важливий для себе день, ми підбираємо фотографа зважаючи на Ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально проробляємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти задля того, щоб фотосесія пройшла максимально комфортно для вас.

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Фотосесія

У день зйомки наш фотограф зробить не тільки унікальні фото, підкреслить ваші візуальні переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

Портретна фотосесія в залі «Ciklo» Zoom Studio

Отримання матеріалу

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями − це те, що ви отримаєте після нашої співпраці. Також, якщо маєте бажання, ви можете отримати надруковані фото або ж фотокнигу.

Скільки коштує портретна фотосесія?

0 грн

Відгуки:

Питання/відповідь:

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Про решту моментів подбаємо та зробимо за вас ми.
Все дуже індивідуально. Рекомендуємо зміну не більше трьох образів.
Для спокійної і якісної підготовки для зйомки варто записуватись за тиждень.
Ваші фото будуть оброблені протягом семи днів. Якщо ви замовили послугу «Експрес обробка фото» − фотографії будуть готові наступного дня після зйомки.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: