Групова фотосесія - Zoom Studio

Групова фотосесія

Групова фотосесія Zoom Studio

Наша команда підготувала простір для того, щоб зробити вам групові фотографії з життя студентських років, зняти стильні фото для колективу вашого бізнесу, проведення фотосесій та комфортної роботи кращих фотографів.

Привід для групової фотосесії:

Групова фотосесія Zoom Studio

Випускний

Погодьтесь, що студентське життя − особливо безтурботний період вашого життя. Люди за час навчання стають найкращими друзями на все життя, стають близькими та навіть родиною. Цей період ви завжди згадаєте з посмішкою, дивлячись на студентські фотографії. Під час перегляду ви згадаєте і однокурсника, у якого були закохані, і не складений іспит через дискотеку, і гуртожитські веселі будні. Фото оживлять ваші найкращі спогади про студентське життя.

Групова фотосесія Zoom Studio

Корпоративна фотосесія для Вашого бізнесу

За будь-якою справою стоїть група об’єднаних спільною метою людей. На корпоративній фотосесії ми візуально виграшно покажемо всіх членів вашої команди.

Групова фотосесія Zoom Studio

Дівич-вечір або день народження подруги

Формат фотосесії для того, щоб підняти вам в особливий день життя настрій або зробити будній день святковим. Якщо у вас або вашої особливої людини важлива подія в житті – фотосесія стане чудовим способом проявити свою любов, увагу, цінність моменту разом та підтримку.

Групова фотосесія − це не тільки про фіксацію моментів дружби вашої групи, колективу за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід та побачити свої сторони очима наших фотографів. Якщо ви думаєте, що для того, щоб отримати класні групові фото потрібно бути професійними моделями, то ви помиляєтесь. Насправді потрібна якісна підготовка до фотосесії, простір та довіра до наших фотографів. І тільки тоді ви зможете повністю насолоджуватись результатом.

Замовляючи фотографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах фотосесії задля ідеального результату:

Групова фотосесія Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти важливий для себе день, ми підбираємо фотографа зважаючи на Ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально проробляємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти задля того, щоб фотосесія пройшла максимально комфортно для Вас.

Групова фотосесія Zoom Studio

Фотосесія

У день зйомки наш фотограф зробить не тільки унікальні фото, підкреслить ваші візуальні переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

Групова фотосесія Zoom Studio

Отримання матеріалу

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями − це те, що ви отримаєте після нашої співпраці. Також, якщо маєте бажання, ви можете отримати надруковані фото або ж фотокнигу.

Скільки коштує групова фотосесія:

1 год роботи фотографа
1 год оренди залу «ZoomStudio»
0 грн

Відгуки:

Питання/відповідь:

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Про решту моментів подбаємо та зробимо за вас ми. Наші фотографи знайдуть підхід до всіх учасників фотозйомки.
Все дуже індивідуально. Рекомендуємо зміну не більше двох образів.
Для спокійної і якісної підготовки для зйомки радимо записуватись за тиждень.
Ваші фото будуть оброблені протягом 7 днів. Якщо Ви замовили послугу «Експрес обробка фото» − фотографії будуть готові наступного дня після зйомки.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: