Фотосесія вагітності - Zoom Studio

Фотосесія для вагітних

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Для того, щоб зберегти назавжди спогад про чудовий період вагітності, ми підготували ідеальний простір для проведення фотосесій від кращих фотографів у м. Ужгород. Ми допоможемо та зробимо все можливе, аби ви відчули себе особливою та покажемо візуально всі ваші найкращі сторони, навіть якщо ви ніколи не фотографувались раніше. За допомогою фото ми розкажемо історію ваших почуттів, переживань та емоцій у період вагітності.

Для чого робити фотосесію вагітності?

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Унікальна подія

Ми впевнені, що всі особливі моменти нашого життя варті того, щоб ми зберегли їх у пам’яті. Переконані, що переглядаючи фото, зроблені у період вагітності, у Вас буде присутня усмішка навіть через багато років.

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Відповідальність перед нашими дітьми за спогади

У майбутньому, коли у Вас на руках буде сидіти маленький син або доня і ви разом відкриєте свій сімейний альбом, покажете чудові фото своєї вагітності – саме тоді ви усвідомите наскільки важливо було зберегти цей момент на фото!

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Подарунок друзям або рідним

У Вас є близькі люди яким Ви хочете зробити хороший подарунок? Спогади не втрачають свою цінність з часом, а фото спогади тим більше!

Фотосесія вагітності − це не тільки про фіксацію моменту за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід в період коли у вас зародилось нове життя та побачити свої прекрасні сторони очима наших фотографів. Якщо ви думаєте, що для того, щоб отримати класні фото потрібно бути професійною моделлю, то ви помиляєтесь. Насправді потрібна якісна підготовка до фотосесії, простір, довіра до наших фотографом і просто насолода від результату.

Замовляючи фотографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах фотосесії задля ідеального результату:

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти на приємну згадку цінний для себе період, ми разом обираємо фотографа зважаючи на ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально аналізуємо та підбираємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти, щоб фотосесія пройшла максимально комфортно та результативно для вас.

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Фотосесія.

У день зйомки, наш фотограф зробить не тільки унікальні фото про ваш особливий день, підкреслить ваші переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та невимушено.

Фотосесія вагітності Zoom Studio

Отримання матеріалу.

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями − це те, що Ви отримаєте після нашої співпраці. Також, якщо є бажання ви можете отримати надруковані фото або фотокнигу

Скільки коштує фотосесія вагітності:

0 грн

Відгуки:

Питання/відповідь:

Найкращий період для фотосесії вагітності 6-7 місяць.

Все дуже індивідуально. Рекомендуємо зміну не більше трьох образів.
Для спокійної і якісної підготовки до зйомки радимо записатись за тиждень до запланованої дати фотосесії.
Ваші фото будуть оброблені протягом 7 днів. Якщо Ви замовили послугу «Експрес обробка фото» − фотографії будуть готові наступного дня після зйомки.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: