Зал «CONTENT» - Zoom Studio

Зал «CONTENT»

Все ідеальне – просте. Саме так кажуть про креативні рішення, чудові проєкти, вишукані світлини або майстерні роботи талановитих майстрів та митців.

Цей просторий зал ідеально підійде для створення бізнес-портфоліо, фото і відео контент-зйомки, портретів, рекламних зйомок, а також сімейних фотосесій та зйомок колективу вашої команди, працівників фірми тощо.

Простір «CONTENT» облаштований таким чином, аби кожен міг обрати фон собі до вподоби: нейтральний білий, чорний чи сірий. Окрім кольорів, кожна стіна має свою текстуру, що також доповнює кадр.
Вишуканий мінімалістичний стиль, лофт-стільці з ехо ретро стилю, спокійні кольори та комфортна атмосфера для зйомки допоможуть створити всі умови для комфортної фото або відеозйомки.

Цей зал також підійде для сімейних зйомок, якщо ви любите лаконічні та світлі кадри.
У цьому фотозалі багато світла завдяки панорамним вікнам та вдало підібраному дизайну інтер’єру.

Впевнені, світлини зроблені у цьому залі допоможуть зробити унікальну самопрезентацію або презентацію вашого бізнесу.
Окрім цього, фотографії у залі «CONTENT» залишаться гарними сімейними

Вартість оренди залу:

⭐Оренда залу Content - 750 грн/50 хв⭐

У вартість залу входить одна голова Godox SL-150/200 постійного світла та насадка (софт або стандартний рефлектор) на вибір.

Додатково:

  • Одне джерело імпульсного освітлення Godox AD400pro 200 грн/година
  • Два джерела імпульсного освітлення Godox AD400pro 300 грн/година
  • Три джерела імпульсного освітлення Godox AD400pro 450 грн/година
  • Оптична насадка на постійне світло з масками габо 200 грн/година

Відгуки:

Владислава
Read More
Фотосесія принесла для нас не тільки задоволення, а й хороший настрій, позитивну енергію та незабутні враження. Дякуємо за прекрасні фото та спогади!
Катерина
Read More
Це був наш перший досвід фотосесії і ми щасливі, що він залишив для нас такі прекрасні враження! Дякуємо, що зуміли передати наші почуття на фото справжніми!
Тетяна
Read More
Реальність перевершила всі наші очікування! Бажаємо вам багато вдячних клієнтів, бо ви цього варті!
Діана
Read More
Дуже рідко буваю в Ужгороді через відрядження. Вирішили з чоловіком прийти до вас на фотосесію і залишились дуже вдячні. Дякую вам за те, що ви робите для нашого міста і за безцінні спогади!
Мирослав
Read More
Сертифікати з вашими послугами, мабуть, найгеніальніша ідея перед святом для жінки, коли не встигаєш придбати вчасно подарунок!=) Дякую вам!

Питання/відповідь:

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення оренди фотосесії – 2-3 тижні. Ви завжди можете узгодити вільні години та дні з нашим адміністратором за контактами вказаними на сайті або в мережах.
Обов’язково візьміть змінне взуття.
Так, є, оскільки ми створили всі умови, щоб клієнтам було комфортно та зручно.
Так, звичайно! Просто попередьте про це адміністатора і розкажіть особливості зйомки.
Правилом хорошого тону та задля вашого раціонального розподілу часу є прийти на 10-15 хвилин швидше, щоб підготуватись до фотосесії.

Взаємодія світла та фону при роботі у фотостудії

Світло – важливий інструмент фотографа, який малює свої роботи завдяки світловим променям. Від вміння працювати з світлом залежить результат фотосесії. Найбуденніший кадр можна зробити дивовижним завдяки хорошому освітленні та вдалому фону. Якщо фотограф не враховує світлові схеми, світлову потужність, м’якість, жорсткість та характер тіней, навряд чи результат перевершить ваші очікування.

Перед орендою фотостудії слід звернути увагу на фони та світло, які є в нашій фотостудії. Саме від їх грамотного використання залежить створення фотографій, які ви запланували. Наш зал спланований таким чином, щоб ви могли виконати якомога більше поставлених задач. Наші панорамні вікна ідеально допомагають для створення фото з природнім освітленням з можливістю регулювання пучка освітлення.

Ми зробили наш зал таким чином, щоб ви змогли скористатись майже всіма видами і схемами світла. До ваших послуг постійне, імпульсне освітлення та прекрасні сонячні природні промені з наших панорамних вікон. Приходьте і самі переконаєтесь в наших ідеальних умовах для зйомки.

Влив кольору на психологію сприйняття людини

Колір оточує людину протягом всього життя. Колір, як енергія, необхідний для підтримання тонусу центральної нервової системи і впливає на психологічне сприйняття людини. У нашій студії ми розробили зони із різноманітним спектром кольорів, тому «кольорового голоду» у вас точно не буде. Ми подбали про гармонійне поєднання фонів та кольорів інтер’єру, які сподобаються людям з різними вподобаннями.

В нашій студії присутні розслабляючі та нейтральні кольори (білий, сірий, чорний). Також є приглушені кольори, які знімають напругу і втому, заспокоюють. Для кращого сприйняття ми додали в інтер’єр багато цікавих аксесуарів.

Колір змушує людину зосередитися, підвищує творчу активність, викликає відчуття розслаблення, спокою знімає емоційну напругу. Психологи також стверджують, що кольори здатні підвищити активність та працездатність, покращити пригнічений стан. Створюючи інтер’єр студії ми подбали про те, щоб увійшовши кожен відчував затишок, приємну атмосферу та спокій.

Зал «CONTENT» Zoom Studio

Секрети ідеального портретного фото

Портретне фото – це візуальна розповідь про людину. Професіонали знають секрети, які стануть корисними всім, хто прагне створити ідеальне портретне фото.

Зовсім не обов’язково, щоб людина дивилася в кадр. Іноді цікавіше виходить, коли людина задумливо дивиться в сторону або займається якось справою. Моделі важливо в такі моменти почуватись розслаблено та не напружено.

Під час зйомки портрета зробіть так, щоб в кадрі було якомога менше зайвих об’єктів. Заберіть в сторону все, що не відноситься до сюжету вашого знімка. Ідеальним місцем для портретної фотосесії є студія, яка дозволяє робити фото з різними варіаціями світла.

Робіть фото так, щоб людина була центром композиції. Уникайте стійку струнко: дайте можливість людині розслабитися і прийняти зручну позу. Також не зайвим буде підготувати заздалегідь референси.

Ідеально дотримуватися основного правила композиції (правило Золотого перетину): знімок повинен бути розділений по горизонталі і вертикалі на три частини, а ключові елементи сюжету (очі, голова, рот) розташовуватися на перетині цих трьох частин.

При портретній фотозйомці дуже важливо стежити за глибиною різкості. Повністю різким в кадрі повинен бути лише портрет моделі, і то не завжди. Коли ви фокусуєтеся, звертайте увагу на те, щоб очі були обов’язково у фокусі.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: