Для того, щоб зберегти найцінніші моменти сімейного щастя, професійна сімейна фотосесія – це must have для всіх сімей. Сім’я – це найдорожче та найкраще, що може створити людина. З часом ми змінюємось, діти дорослішають і покидають сімейний затишок, а фото завжди допоможуть вам згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя. Сімейна фотосесія – це також відмінний подарунок для близьких та друзів.

Відгуки

Дякуємо за фотосесію. Я погодився на цю «авантюру» дружини і я радий, що ви перевершили мої очікування! Дякуємо за гарні спогади! Ви зуміли передати всю щирість того дня, який був для нас дуже важливий.

Дмитро

Дякую своїй дружині, дітям за підтримку а вам за чудову роботу та професійні фотографії. Було круто! Прийдемо обов’язково ще!

Микола

Наша сімейна фотосесія – це один з найкращих днів нашого життя. Дякуємо фотографам за професіоналізм та особливу терплячість до наших неспокійних та активних дітей. Рекомендуємо вашу студію всім знайомим! Ви чудові!

Аліна

У вас працюють справжні чарівники! Дякуємо за цінні спогади, які ми з величезним задоволенням переглядаємо! Спасибі фотографам, які дуже терпляче віднеслись до наших побажань. Ви професіонали, які дійсно працюють на результат і несуть за нього відповідальність. Фотографії вийшли красивими та ніжними.

Ольга

Все сподобалось! Фотограф дуже уважна, допомагала нам і підказувала, як краще позувати. В результаті вийшли дуже живі та емоційні фото. Все як треба! А ще – це хороша ідея для подарунку. Велике «дякую» від всієї нашої сім’ї!

Вероніка

Спасибі вам за сімейну фотосесію. Я багато подорожую, буваю у відрядженнях, тому дякую вам, що  фото з моєю сім’єю тепер завжди зі мною, коли я далеко від них.

Євген

Пакети

Стандарт

2000грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 30 оброблених в кольорі та ретуші фото

Преміум

2650грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Максі

3200грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 80 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mazur

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mayherkevych

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Додаткові послуги:
– друк фото 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 500 грн.
– фото на наступний день 600 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес-обробки і ми зробимо ваші фото протягом одного дня без черги.

Так, всі фото проходять кольорокорекцію та професійну ретуш.

Так, ми з радістю вам допоможемо з ідеями та порадами, щоб фотосесія вийшла гармонійною і ви залишились задоволеними.

Ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все, щоб ви були задоволені результатом.

Так, для цього потрібно при замовлені пакету послуги обов’язково уточнити, що вам потрібні всі фотографії, зроблені протягом фотосесії.

Яка цінність сімейних фото

Сімейне фото – це візуальний зв’язок між минулим, сьогоденням та майбутнім. Сімейне фото – це не просто пам’ять, а й настрій, почуття, атмосфера, та емоції вашої сім’ї. Родинні фотографії можна зберегти також у сімейному фотоальбомі, який стане історією вашого роду, яку потрібно зберегти майбутнім поколінням. І зрештою, сімейна фотосесія можу стати чудовою традицією, яка може зміцнити родину ще більше.

Ми переконані, що фотографія, як і картина – це можливість зберегти щасливу мить вашого життя: дитинство, ніжність та любов між батьками, тощо. Роки вносять свої корективи і іноді відносини в сім’ї можуть стати, на жаль, не такими яскравими. Можливо, взявши в руки сімейне фото, зроблене колись, людина згадає все прекрасне, що об’єднує її сім’ю і це дасть можливість людині задуматись і відродити почуття. Фото має здатність дати надію і шанс відновити затьмянілі стосунки.

Дуже важливо друкувати фотографії, а ще краще оформлювати серію у форматі фотоальбомів. Саме альбоми вашої родини складають сімейний архів. Ми віримо, що сторінки фотоальбомів пам’ятають навіть тепло рук, які їх перелистують і щедро поділяться взамін теплими відчуттями.

Zoom студія Ужгород

Як зробити емоційні фото під час сімейної фотосесії

Щоб сімейна фотосесія стала одним із найкращих днів в житті, потрібно звернути увагу на основні моменти:

 1. На фотосесію обов’язково потрібно прийти, коли ви та діти добре виспались, поїли, маєте свіжий вигляд і гарний настрій, оскільки це завжди запорука яскравих фото. Професійний фотограф допоможе справитись з хвилюванням, почуватися комфортно і розслаблено, щоб на фото залишилися тільки найщиріші та найяскравіші емоції.
 2. Якщо у вас насичений робочий день, то обов’язково на фотосесію потрібно виділити саме вихідний день, щоб вас не відволікали телефонні дзвінки та робочі думки.
 3. Дуже важливою є взаємодія між всіма членами сім’ї, тому важливо, щоб всі були в гарному настрої, налаштовані на фотосесію та у хороших взаєминах один з одним.
 4. Найважливіше – довіра до фотографа і впевненість в тому, що він зробить усе можливе, щоб згодом ви тішились найкращим результатом.
 5. Розслабтесь, насолоджуйтесь, радійте та будьте самі собою. Тоді результат перевершить всі ваші сподівання.
Zoom студія Ужгород

Що робити, якщо «наш тато не любить фотографуватись»

Погодьтесь у 99% ініціатором сімейної фотосесії є жінка. Це, напевно, закладено генетично, що жінки більше думають про естетичну сторону сімейного життя. Вони більше часу проводять з дітьми та бачать, як швидко вони змінюються. Саме жінка в більшості випадків купує фотоальбоми, а також займається оновленням соціальних мереж сімейними фотографіями.

Але батько також є важливим членом родини, чи не так? Але дуже часто чоловіки не в захваті від ідеї дружини щодо професійної фотосесії і постає питання: «Як вмовити чоловіка зробити сімейну фотосесію?» Хочемо поділитись невеличкими порадами, які точно стануть вам у пригоді.

Повірте, будь-який чоловік хоче мати фото зі своїми дітьми, оскільки вони його гордість. І якщо пояснити цю основну мотивацію, то ваш чоловік точно вам не відмовить. Поясніть йому важливість фото для вас та ваших дітей в майбутньому. Придумайте якусь цікаву спільну сімейну справу, якою зможете зайнятись під час фотосесії.

Попередьте свого чоловіка про те, що він буде задіяний в кадрах періодично, і що це не є таким виснажливим процесом. Спробуйте донести думку про те, що це робиться заради майбутніх спогадів, своєї коханої дружини та чудових діток, і що це всім принесе велике задоволення. Погодьтесь, «подвиг» чоловіка усім запам’ятається надовго. В результаті – щасливі усмішки на гарних фото.