Для нас послуга фотографа – це не рутинне ремесло, а мистецтво. Ми пропонуємо частинку своєї творчості і разом з тим робимо людей щасливішими. До кожної фотосесії ми ретельно готуємось, щоб подарувати вам цінні спогади та незабутню атмосферу. Послуга фотографа сьогодні дуже актуальна та важлива, оскільки включає в себе дуже багато напрямків: весільна, сімейна, дитяча, рекламна, пейзажна, предметна, зйомка вагітності, бізнес-портрети, та багато інших, не менш цікавих та важливих. Ми знаємо, як реалізувати ваші фото-бажання!

Послуги Zoom Studio

Фотосесія для вагітних

Хіба може бути для жінки момент трепетніший і ніжніший, ніж вагітність? Під серцем народжується нове життя, а в мами з’являються нові відчуття та емоції. Саме час насолоду очікування малюка варто зберегти на світлинах.

Детальніше
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio
Портрет Zoom студія

Портрет

Хочемо, щоб Ви, наші клієнти, перш за все, бачили в портреті внутрішній індивідуальний характер з найбільш властивою людині неповторністю – глибший і ширший зміст, ніж просто фотографічне відтворення свого обличчя.

Детальніше
Послуги Zoom Studio

Сімейна фотосесія

Це чудовий подарунок для всієї сім’ї. Світлини, зроблені професійним фотографом, збережуть мить сімейного щастя, коли всі разом, дружні, веселі.

Детальніше
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio

Дитяча фотосесія

Дитинство – це один з найкращих моментів у житті людини. Ми дуже хочемо, щоб цей момент залишався для Вас цінною згадкою. Діти виростають дуже швидко, і лише на фото вони на завжди залишаться дітьми.

Детальніше

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Передзвоніть мені
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio

Бізнес-портрети

Невдале фото чи любительський портрет на сайті компанії може зіпсувати репутацію як співробітнику, так і всій компанії. Хочете виглядати професійно і привабливо? Організуйте корпоративну зйомку портретів для своєї команди.

Детальніше
Послуги Zoom Studio

Рекламні фото продукції

Фотостудія «Zoom» пропонує послугу рекламних фото для інтернет комерції та всіх типів реклами. Наші фотографи знають, як влучно показати все те, за що варто полюбити ваш товар!

Детальніше
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio
Послуги Zoom Studio

Весільна фотографія

Весільні фотографії – це прекрасні спогади про один з найважливіших днів в житті людини.

Детальніше

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес обробки і ми зробимо ваші фото протягом одного дня.

Так, всі фото проходять кольрокорекцію та професійну ретуш.

Ми з радістю вам допоможемо з ідеями та порадами.

Ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все можливе, щоб ви були задоволені.

Так, для цього під час замовлення пакету послуги, вкажіть, що вам потрібні також всі фотографії, які зроблені протягом фотосесії.

Що краще: спонтанність чи ретельна підготовка до фотосесії?

Зробивши понад 1000 фотосесій, хочемо поділитись з вами цінним досвідом щодо важливості підготовки до фотосесії. Професійний підхід – це завжди підготовка та велика робота над собою. Підготовчий процес до фотосесії відіграє майже таку ж саму роль як і сама фотосесія, тому до цього процесу слід віднестись відповідально, якщо хочете отримати максимальний результат.

Все починається з комунікації з фотографом. Розкажіть йому все, що стосується вашого бачення майбутньої фотосесії: чим більше деталей, тим краще. Поділіться з своїм фотографом фото, які вам подобаються та надихають, розкажіть про свої вподобання, улюблені кольори, стиль, тощо. Дуже важливо зрозуміти, яка атмосфера для вас є близькою: емоційні чи спокійні, динамічні чи статичні, кольорові чи чорно-білі фото?

Розмова з фотографом перед зйомкою має бути подібною по щирості з розмовою з психологом: чим більше деталей ви розповісте, тим ймовірніше,що результат вас влаштує. Також варто відповідально віднестись до образу, підбору одягу, зачіски та мейкапу, що зробить ваш образ ідеальним. Від якісної та продуманої підготовки залежить результат фотосесії, який буде радувати вас довгі роки. Звісно, іноді спонтанні фото також приємно вражають, але підготовка завжди означає впевненість в результаті.

Zoom студія Ужгород

Як вдало підібрати одяг для фотосесії

Гармонійно підібраний образ є основою вдалої фотосесії. Основними моментами при виборі одягу на фотосесію є: зручність та комфорт, поєднання кольорів з палітрою відтінків фотостудії і відповідність одягу та аксесуарів щодо стилю зйомки.

Якщо ви збираєтесь на фотосесію вперше і не дуже любите експериментувати, завжди виграшний варіант – це білий, чорний або інші однотонні кольори одягу фактурних тканин: льону, хлопку, кружева, тощо. Дуже важливо, щоб ви почувались в одязі зручно та впевнено. Якщо ви не прихильні до фешн-зйомки, уникайте яскравих принтів та акцентів в макіяжі та зачісці.

Кожна деталь вашого образу повинна гармоніювати між собою і доповнювати загальний стиль зйомки. Варто зазначити, що кожна людина унікальна і має свої  вподобання до яких ми завжди прислухаємось. Однак, якщо ви запланували фотосесію вагітності, дитячу або фотосесію на вулиці і маєте труднощі з вибором одягу, звертайтесь до нас і ми залюбки дамо вам цінні поради та рекомендації! В наших інтересах зробити вас задоволеними результатом.

Zoom студія Ужгород

Що може зіпсувати вашу фотосесію

Найкраще вчитись на своїх помилках, але можна навчитись і на чужих. Тому поділимось з вами цінними порадами щодо підготовки до фотосесії. Дуже важливим моментом є довіра до фотографа. Уявіть собі, що ви даєте поради своєму стоматологу стосовно технічних аспектів його роботи, теж саме стосується й фотографії. Фотограф в момент зйомки працює не тільки над композицією, освітленням, гармонійністю в кадрі, але працює також з вашим емоційним настроєм.

Дуже важливо прийти на фотосесію в хорошому, розслабленому настрої, з вільною від тягучих думок головою. Звичайно, у всіх бувають сімейні проблеми, труднощі на роботі і багато інших буденних справ. Однак, постарайтесь в день фотосесії зробити свій графік більш вільним, щоб ви могли насолодитись зйомкою, бути спокійними, не турбуватись і нікуди не поспішати.

Зіпсувати результат може також невдалий одяг, тому варто обговорити всі деталі з фотографом, щоб виглядати в кадрі гармонійно та доречно! Дуже важливо також подбати про доречний до образу макіяж та зачіску. Пам’ятайте про те, що фотографія – це гармонійне поєднання всіх елементів та деталей в одне ціле. Тому дуже важливо сказати «Ні»: різноманітним принтам та узорам на одязі, якщо це не рекламна зйомка, дуже відвертому, прозорому одягу та надто облягаючим сукням. Звісно, застережень є більше, саме тому перед фотосесією варто обговорити всі деталі образу та стилю зйомки з фотографом.