Фотошкола «Zoom» – це фотошкола сучасної фотографії нового формату. Не залежно від того, що для Вас фотографія – хобі чи професія, ми допоможемо Вам виробити власний стиль та перейти на новий рівень майстерності.

Навчальна програма у фотошколі «Zoom» сформована таким чином, щоб кожен бажаючий навчитися фотомистецтву отримав максимум знань та навичок. Особливий акцент ми робимо на практичних заняттях, під час яких Ви навчитесь працювати з людьми та використовувати можливості студійного і природного світла.

Чому варто обирати саме нас:

Викладачами практичних та теоретичних занять є Мазур Сергій, Майхеркевич Ігор та Кротков Денис – талановиті фотографи, які представляють професійних фотографів в Україні та за кордоном. Дані курси допоможуть всім бажаючим розвинутись як фотограф, виробити власний стиль та досягти нових «висот» у різних жанрах та видах зйомки.

Наша команда організує для вас цікаві стилізовані зйомки, фото з яких прикрасять Ваше портфоліо.

Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

Наше навчання відповідає ціні та якості отриманих знань і доступне для віку підлітків та їх рівня розвитку. Наша програма теоретичних та практичних занять цілком доступна для розуміння учнів 13-17 років.

Навчання в фотошколі – це тільки початок вашого шляху в світі фотографії. Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання, які обов’язково виникнуть у вас на етапі самостійних зйомок та допоможемо у вирішенні будь-яких питань з фототехнікою. Спільні зйомки, обговорення успіхів і невдач – це найвірніший шлях до ваших найкращих фотографій!

Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

Як проходить навчавння в фотошколі #зумшкола

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Передзвоніть мені

Питання – відповіді

Рекомендуємо ознайомитись з характеристикою та програмою курсів навчання на цьому сайті. Ви також можете зателефонувати нам особисто або залишити заявку зі своїми контактами, після чого ми вас детально проконсультуємо та дамо поради щодо вибору.

Фотографії потрібно навчатись все життя і постійно удосконалювати свої навики. У нас є різні курси від 2 днів до 9 місяців навчання. Детальніше з кожним курсом та тривалістю ви можете ознайомитись на цьому сайті.

Так, звичайно. На період навчання у вас буде можливість користуватись студійною фотокамерою або будь-яким системним або дзеркальним фотоапаратом. Якщо ви тільки плануєте купити техніку – ми допоможемо підібрати найкраще рішення саме для вас.

Так, звісно, у нас є подарункові сертифікати на всі курси навчання.

Так, після проходження навчання ви отримаєте відповідний сертифікат.

Для запису на навчання потрібно заповнити заявку на нашому сайті. Вкажіть ПІБ, номер телефону або зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб за контактами, вказаними на сайті. Перед початком навчання, потрібно буде залишити завдаток. Решта суми навчання сплачується на другому уроці.

Як відбуваються наші уроки?

Записатись на курс

  Ваше ім'я:
  Номер телефону:
  Курс:

  Чому варто почати фотографувати саме зараз

  Кожен з нас переслідує різні цілі, коли вирішує стати фотографом. Хтось хоче робити якісні фото для своїх дітей та дружини, або обожнює подорожувати і робити безліч тревел-фото, а хтось довгий час в пошуках себе. Можливо, саме фотографія стане тією стежкою, яку довго шукає людина в пошуках своєї улюбленої роботи або хобі. З чого ж почати?

  Багато випускників нашої фотошколи «Zoom» до знайомства з нами були переконані, що для того, щоб почати фотографувати, їм не вистачає часу, грошей або таланту. Ціль нашої фотошколи – зробити ваш творчий шлях в світі фотографії цікавим, максимально комфортним та сповненим натхнення. Для того, щоб почати, вам потрібно велике бажання, а все решта – справа часу. Ми вважаємо, що дуже важливим фактором впливу на ваш розвиток і становлення як фотографа є грамотна та послідовна структура навчання. Ми розробили курси навчання на основі власного досвіду із зрозумілою теорією та логічно побудованою практикою, яка стане вашим ключем до успіху.

  Ми застосовуємо правило «трьох повторів»: прослухав лекцію, переконався, як лектор перевірив лекційне заняття на практиці і виконав заняття самостійно. Переконані, що ця методика викладання дає максимальний результат. Навіть якщо у вас немає наміру стати знаменитим фотографом, ви можете отримати ці знання «для себе», які обов’язково вам пригодяться в житті, сповненому яскравих моментів, які вам захочеться сфотографувати! Віримо, що кожна людина, яка бере до рук фотоапарат, здатна помічати в світі та в людях багато прекрасного!

  Zoom студія Ужгород

  Чому робота фотографа буде актуальною завжди?

  Ми живемо у світі, де багато чого можна купити, не виходячи з дому, через онлайн-магазини та інші мережі, де товари продаються з описовою і візуальною характеристикою. Віримо, що в найближчому майбутньому ці тенденції будуть тільки міцнішати, оскільки світ масово переходить в онлайн-режим. Чи могли ви уявити 20 років тому, що будете купувати взуття або телевізор без відвідування магазину? Зараз цим вже нікого не здивуєш.

  Якщо ви власник бізнесу, вам неодмінно потрібен якісний контент, щоб достойно популяризувати та представити свій товар або послугу клієнтам. Якість зображень відразу говорить клієнту про рівень товару, послуги та успішність бізнесу в цілому. Завдяки технологіям, гарні фото можна зробити навіть на телефон, однак навіть з хорошою камерою для багатьох створення привабливого фотоконтенту – трудність.

  Насправді, фотоапарат – тільки інструмент, а весь секрет в тому, хто робить фото. Одне із основних наших завдань – зробити з вас професіонала з унікальним баченням, відчуттям прекрасного та цінними знаннями. Саме ці навики будуть дуже допомагати вам у майбутньому. Спектр застосування фотографії дуже широкий: від фотографування дітей до пейзажної та інтер’єрної фотографії, кожна з них має свої особливості. Запитайте себе, як часто ви робите знімок на свій телефон? Кожен з цих знімків може і повинен ставати щоразу кращим. Світ прекрасний і ми можемо його показати на фото таким, яким відчуваємо його тільки ми! Фото актуальне завжди, бо все найцінніше, що має людина – це гарні спогади життя.

  Zoom студія Ужгород

  Крутий фотоапарат без знань нічого не вартий

  Щоб навчитись готувати смачні страви, майбутньому кухарю варто найперше опанувати технологію і навчитись добавляти приправи, а вже потім придбати якісну каструлю. Якщо ви вчора купили дорогий, сучасний професійний фотоапарат, це ще не означає, що ви автоматично стали професійним фотографом. Це лише початок вашого становлення, як фотографа. Цей шлях сповнений випробувань, численних помилок, злетів та падінь. Стати професійним фотографом непросто, але реально при великому бажанні вчитись та вдосконалюватись.

  У нашій фотошколі «Zoom» ми навчимо вас бути розумнішими за вашу камеру і помічати більше, ніж бачать інші. Вся хитрість в системності та унікальності підходу до фотографування, а також у вмінні складати цілісну картину з багатьох деталей. Вважаємо, що рівень вашої техніки має рости відповідно з рівнем ваших знань.

  Якщо розглянути техніку з точки зору рентабельності, то якщо ви купили хорошу камеру, а не навчились якісно фотографувати, то це просто безглуздо витрачені кошти. Згідні? Звичайно, техніка дуже важлива і від неї також залежить результат фото. Однак, ми рекомендуємо розподіляти кошти пропорційно: частину грошей витрачати на навчання, іншу частину на поновлення техніки. Ще одна хитрість від фотошколи «Zoom» – вкладайте гроші краще в об’єктиви, а не в камери. Об’єктиви, на відміну від фотокамери, не так швидко «старіють», тому ця інвестиція – це також заощадження ваших коштів на навчання.