Фотошкола «Zoom» – це фотошкола сучасної фотографії нового формату. Не залежно від того, що для Вас фотографія – хобі чи професія, ми допоможемо Вам виробити власний стиль та перейти на новий рівень майстерності.

Навчальна програма у фотошколі «Zoom» сформована таким чином, щоб кожен бажаючий навчитися фотомистецтву отримав максимум знань та навичок. Особливий акцент ми робимо на практичних заняттях, під час яких Ви навчитесь працювати з людьми та використовувати можливості студійного і природного світла.

Чому варто обирати саме нас:

Викладачами практичних та теоретичних занять є Мазур Сергій, Майхеркевич Ігор та Кротков Денис – талановиті фотографи, які представляють професійних фотографів в Україні та за кордоном. Дані курси допоможуть всім бажаючим розвинутись як фотограф, виробити власний стиль та досягти нових «висот» у різних жанрах та видах зйомки.

Наша команда організує для вас цікаві стилізовані зйомки, фото з яких прикрасять Ваше портфоліо.

Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

Наше навчання відповідає ціні та якості отриманих знань і доступне для віку підлітків та їх рівня розвитку. Наша програма теоретичних та практичних занять цілком доступна для розуміння учнів 13-17 років.

Навчання в фотошколі – це тільки початок вашого шляху в світі фотографії. Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання, які обов’язково виникнуть у вас на етапі самостійних зйомок та допоможемо у вирішенні будь-яких питань з фототехнікою. Спільні зйомки, обговорення успіхів і невдач – це найвірніший шлях до ваших найкращих фотографій!

Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

Як проходить навчавння в фотошколі #зумшкола

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Передзвоніть мені

Питання – відповіді

Рекомендуємо ознайомитись з характеристикою та програмою курсів навчання на цьому сайті. Ви також можете зателефонувати нам особисто або залишити заявку зі своїми контактами, після чого ми вас детально проконсультуємо та дамо поради щодо вибору.

Фотографії потрібно навчатись все життя і постійно удосконалювати свої навики. У нас є різні курси від 2 днів до 9 місяців навчання. Детальніше з кожним курсом та тривалістю ви можете ознайомитись на цьому сайті.

Так, звичайно. На період навчання у вас буде можливість користуватись студійною фотокамерою або будь-яким системним або дзеркальним фотоапаратом. Якщо ви тільки плануєте купити техніку – ми допоможемо підібрати найкраще рішення саме для вас.

Так, звісно, у нас є подарункові сертифікати на всі курси навчання.

Так, після проходження навчання ви отримаєте відповідний сертифікат.

Для запису на навчання потрібно заповнити заявку на нашому сайті. Вкажіть ПІБ, номер телефону або зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб за контактами, вказаними на сайті. Перед початком навчання, потрібно буде залишити завдаток. Решта суми навчання сплачується на другому уроці.

Як відбуваються наші уроки?