Жіночність нікуди не зникає

Головна/Фотостудія Zoom/Жіночність нікуди не зникає

Вона – успішна та красива бізнес-леді. Вона – це Марія Іванчо.

Фотограф Сергій Мазур розповідає: «Це була одна з найцікавіших моїх зйомок. Я багато думав над тим, як саме показати цю чудову жінку. У цій зйомці я розкриваю сам «стан» жінки, це творіння, яке володіє супер силою… »

Розкажемо трохи про одну із особливих наших студійних фотосесій у «Zoomstudio» і чому це важливо!

 

 

У світі зараз мільйони жінок, які переживають різні проблеми. Хтось з них бореться, хтось «опускає руки», когось мотивує бажання жити, а хтось у розпачі пливе за течією….

 

 

 

 

 

«Вона дивилась в камеру пронизливим поглядом особистості. Прекрасної та сильної! І не важливо, що волосся більше не торкається її плечей… Вона – це характер, в її очах історія, яку хотілось передати », – продовжує свої спогади про зйомку.

Між здоровими людьми і тими, хто бореться, існує невидима стіна із страху та стереотипів.

 

Сергій каже, що «Хотів зруйнувати цю стіну і показати красиву емоційну жінку, яка дивиться крізь камеру з усвідомленням своєї готовності до випробування!»

Реквізит зйомки, сюжет

У О. Генрі є зворушливий твір «Останній листок». Це один з найкращих новел у світовій літературі. Ця історія про боротьбу за життя, розуміння та любов близьких людей. Сюжет цього твору надзвичайно динамічний із зразковою композицією. О. Генрі створив чудовий твір, який вже понад століття не лишає байдужим читача і вражає своєю неповторністю.

Сергій Мазур, не підозрюючи наближеності своєї ідеї до твору класика, вирішив заглибитись у дану зйомку по-своєму.
Він прийшов на фотостудію із колючим гіллям троянд, зеленим листям і почалась робота створення чогось особливого!

«Ідея була в тому, щоб показати стан душі людини, яка перенесла боротьбу між життям та смертю. З сухої гілки троянди проростає живий листок… Листок, який символізує початок нового життя…»

 

 

Своїми фото фотографу вдалось зробити не просто фото, а меседж надихнути усіх, хто проходить зараз лікування не здаватись:

«Не треба соромитися своєї хвороби. Ви красиві жінки. Ви можете бути сексуальними! Жіночність не вимірюється розміром грудей чи довжиною волосся. Ви не жертви хвороби, ви справжні героїні і заслуговуєте на захоплення. І не важливо скільки Вам, 25 чи 50». (С. Мазур)

Сім’я Сергія також пережила це. Дана зйомка викликала у нього неабиякі думки і переживання. Опісля зйомки він відразу сів натхненно за обробку. Цікавий факт, що допомагав Сергію його 8-ми річний син Дмитро, який теж ловив сонячні промені для фото на іншу камеру.

Сергій найперше обрав для обробки фото зняте саме сином. Воно було першим і на думку батька – дуже влучним!

 

На думку Сергія, є одяг в якому почуваєшся впевненіше та навіть «сильніше» ніж людина є насправді.
«Одягнувши на себе «шкірянку» я відчуваю зовсім інший настрій. Настрій рішучості, стилю, енергії та руху тільки вперед!».

Фото нижче підтверджують думку про те, що іноді речі не диктують моду, а говорять про настрій людини, що її носить.

В кінці зйомки Марія призналась у своїй ненависті до аксесуару, який довелось придбати проти своєї волі – перуки.

Після перегляду результату фотосесії Марія перестала її одягати і виглядає надзвичайно стильною та впевненою у собі!

Це була ще одна з особистих перемог над своїми страхами!

 

 

Хочеться, щоб про психологію подібних фото знало більше людей. Тому що ці фото не тільки про жінок, що хворіють, а ще і про тих, хто поряд. Про сприйняття цієї проблеми.