Жіночність залишається завжди - Zoom Studio

Жіночність залишається завжди

Вона – успішна та красива бізнес-леді. Вона – це Марія Іванчо.

Фотограф Сергій Мазур розповідає: «Це була одна з найцікавіших моїх зйомок. Я багато думав над тим, як саме показати цю чудову жінку. У цій зйомці я розкриваю сам «стан» жінки, це творіння, яке володіє супер силою… »

Розкажемо трохи про одну із особливих наших студійних фотосесій у «Zoomstudio» і чому це важливо!

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

 

У світі зараз мільйони жінок, які переживають різні проблеми. Хтось з них бореться, хтось «опускає руки», когось мотивує бажання жити, а хтось у розпачі пливе за течією…

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

 

 

 

«Вона дивилась в камеру пронизливим поглядом особистості. Прекрасної та сильної! І не важливо, що волосся більше не торкається її плечей… Вона – це характер, в її очах історія, яку хотілось передати », – продовжує свої спогади про зйомку.

Часто між здоровими людьми і тими, хто бореться на різноманітні хвороби, з’являються невидимі нитки страхів, перепон та стереотипів.

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

Сергій каже, що «Хотів показати красиву, сповнену жаги до життя та емоційну жінку, яка дивиться крізь камеру з усвідомленням своєї готовності до випробування!»

Реквізит зйомки, сюжет

У О. Генрі є зворушливий твір «Останній листок». Це один з найкращих новел у світовій літературі. Ця історія про боротьбу за життя, розуміння та любов близьких людей. Сюжет цього твору надзвичайно динамічний із зразковою композицією. О. Генрі створив чудовий твір, який вже понад століття не лишає байдужим читача і вражає своєю неповторністю.

Сергій Мазур, не підозрюючи наближеності своєї ідеї до твору класика, вирішив заглибитись у дану зйомку по-своєму.
Він прийшов на фотостудію із колючим гіллям троянд, зеленим листям і почалась робота створення чогось особливого!

«Ідея була в тому, щоб показати стан душі людини, яка перенесла боротьбу між життям та смертю. З сухої гілки троянди проростає живий листок… Листок, який символізує початок нового життя…»

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

 

Своїми фото фотографу вдалось зробити не просто фото, а меседж надихнути усіх, хто проходить зараз лікування не здаватись:

«Не варто соромитися своєї хвороби та змін, які вана іноді вимагає від зовнішності. Ви красиві жінки. Ви можете бути сексуальними завжди! Жіночність не вимірюється довжиною волосся, розміром грудей, тощо. Ви не жертви хвороби, ви справжні героїні свого житті і заслуговуєте на захоплення! Ви надихаєте та мотивуєте!І не важливо скільки вам років». (С. Мазур)

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

Сім’я Сергія також пережила це. Дана зйомка викликала у нього неабиякі думки і переживання. Опісля зйомки він відразу сів натхненно за обробку. Цікавий факт, що допомагав Сергію його 8-ми річний син Дмитро, який теж ловив сонячні промені для фото на іншу камеру.

Сергій найперше обрав для обробки фото зняте саме сином. Воно було першим і на думку батька – дуже влучним!

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

На думку Сергія, є одяг в якому почуваєшся впевненіше та навіть «сильніше» ніж людина є насправді.
«Одягнувши на себе «шкірянку» я відчуваю зовсім інший настрій. Настрій рішучості, стилю, енергії та руху тільки вперед!».

Фото нижче підтверджують думку про те, що іноді речі не диктують моду, а говорять про настрій людини, що її носить.

Жіночність залишається завжди Zoom StudioЖіночність залишається завжди Zoom StudioЖіночність залишається завжди Zoom Studio

В кінці зйомки Марія призналась у своїй ненависті до аксесуару, який довелось придбати проти своєї волі – перуки.

Після перегляду результату фотосесії Марія перестала її одягати і виглядає надзвичайно стильною та впевненою у собі!

Це була ще одна з особистих перемог над своїми страхами!

 

Жіночність залишається завжди Zoom Studio

 

Ці фото – про багатьох жінок у нашому світі. Ці фото про волю, характер, витримку, силу та терпіння. Ці фото про непереможний стержень особистості. Ці фото про тих, хто поряд з нами і вірять у наше одужання. Дана фотосесія про сприйняття проблеми і віру в краще! Завжди!

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: