«Жінка без роботи – живий злочинець»: Василина Манівчук про стосунки та роботу своєї мрії - Zoom Studio

«Жінка без роботи – живий злочинець»: Василина Манівчук про стосунки та роботу своєї мрії

Василина Манівчук – студійний фотограф у «Zoom studio», без якої тяжко уявити команду цих творчих та креативних людей.

Із стрічки  її Інстаграму (https://www.instagram.com/v_manivchuk/) вона – леді Василь, яка любить смачний гумор, шаурму і знає, де в Ужгороді продають найкращу. Але це лиш кумедна частинка її стендапу у соціальній мережі, бо насправді в житті все значно різносторонньо.

«Жінка без роботи – живий злочинець»: Василина Манівчук про стосунки та роботу своєї мрії Zoom Studio

Вона обожнює починати свої ранки з чашкою кави у фотостудії, яка є незалежним арт-простором свободи самовираження, місцем саморозвитку та вічного пошуку натхнення та себе.

Вона знає багато про бокс, зброю, витримку та наполегливість у досягненні цілей. А ще вона – воєнний психолог, історик, щира співрозмовниця та неймовірно позитивна людина. Дівчина, у якій поєдналися енергія, бойових дух, сила волі, блискуче почуття гумору, відчуття стилю та талант робити людей усміхненими та трішки щасливішими від спалахів її об’єктиву.

Як і багато історій про творчий шлях у фотографії, він розпочався ще в студентські роки з малих, але впевнених кроків.

«Жінка без роботи – живий злочинець»: Василина Манівчук про стосунки та роботу своєї мрії Zoom Studio

Пропонуємо вам для читання прямі та непрямі питання про відношення до роботи, стосунків, і з глибиною та трішки гострою, як ерош-пішта, «різкістю» відповіді Василини на них.

 – Що для тебе означає робота фотографа?

Для менеце поєднання творчості й відповідальності, але й одночасно це робота моєї мрії. Вважати захоплення повноцінною професією дуже кайфово. Переконана, що треба робити те, що подобається.

 – Стосунки для тебе це…

Це один з етапів життя, який, по своїй логіці, мав би призвести до якогось прогресу (не виключаю й випадки регресу). Загалом, для мене це щось більше, ніж просто «зустрічання», і так було завжди.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5902″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/74-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5901″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/73-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5900″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/071-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5899″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/70-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5898″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/066-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5897″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/63-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – У чому, на твою думку, заключається баланс роботи та стосунків?

Баланс заключається у тому, що обоє повинні мати справу душі і бути чимось зайняті. І, як говорить моя найкраща подруга: «Жінка без роботи – живий злочинець».

 – Як ти відносишся до того, що дівчина може заробляти більше за хлопця у стосунках? Чи може це бути причиною конфліктів?

Я виросла в патріархальній сімї, і це стало першопричиною моїх поглядів на життя та майбутнє моєї сімї. І як би це грубо не звучало, мені було б складно сприймати сильним чоловіка, враховуючи тільки фізичні його якості.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5896″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0063-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5895″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/058-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5894″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/53-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5893″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/52-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5892″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/51-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5891″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/48-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Які навички ти здобула для себе, завдяки роботі фотографа?

Завдяки роботі фотографа, я відкрила для себе багато важливих навичок та здобула знання, які стали дуже цінними як в роботі, так і в особистому житті. Насамперед, це необхідне вміння легко знаходити спільну мову з різними людьми і будь-який поганий настрій піднімати хорошими жартами. Переконана, що фоткати в обід під сонцем більше не можна, чим можна, і хороші фото можна зробити і без супер декору і диванів в стилі бароко. Головне – вікно! Вікно та світло – наше все.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5889″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0047-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5890″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/47-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5888″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/43-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Чи вдається тобі розмежовувати роботу та особисте життя?

У цьому немає потреби. Ми легко можемо допомогти один одному, якщо це потрібно. У кожного є свій графік і своя зайнятість, однак були випадки, коли мій хлопець мені допомагав у роботі. Наприклад, тримав світловідбивач, коли я фотографувала пару і підсвічував лампою кущ, коли в мене була рекламна зйомка автозаправки. Найцікавіше те, що в обох випадках я просила просто відвезти мене на зйомку, не більше. І він, окрім цього, просто мені допоміг в роботі. Так буває)

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5887″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/41-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5886″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/40-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5885″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/39-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Скільки відсотків з життя забирає у тебе робота?

Багато. Десь 65% я можу працювати «nonstop», бо я люблю свою зайнятість і вона мене не вимучує до дикого бажання втекти у відпустку (не враховуючи новорічних зйомок, коли грудень – це треш).

 – Чи часто ти робила фотосесію для свого хлопця?

Зазвичай, за це відповідає камера мобільного телефону))

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5883″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0039-1-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5882″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0036-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5881″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/35-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Як ти проводиш своє дозвілля у стосунках? Опиши свій ідеальний вихідний?

Будь-як і будь-де, головне, щоб разом.

 – Чи ревнує (ревнував) твій хлопець до роботи?

Ні, ні, і ще раз ні! У цьому плані я отримую максимальну підтримку і мотивацію, а після зробленої роботи ще й похвалу.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5879″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/34-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5878″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0034-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5876″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0033-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5875″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/31-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – У чому секрет успіху у роботі фотографа?

Перш за все, це дисципліна і відповідальне ставлення до роботи, якої б сфери вона не стосувалась, тому що будь-який талант можна згубити, не дотримуючись вище перерахованого. Що стосується моєї професії – важливим чинником вважаю комунікабельність і постійне самовдосконалення. Довершеності немає меж, тим паче в творчості.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5874″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/30-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5873″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/27-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5871″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0027-1-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5870″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0024-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5869″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/23-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5868″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0021-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5867″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0021-1-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5866″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0017-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – У чому секрет гармонійних стосунків?

У розумінні один одного і постійній підтримці. У жодному разі не «терпінні»! Ненавиджу це насаджене «совком» слово «потерпи», бо по-іншому не буває) Буває, і ще й як буває! Головне чітко знати, які якості ти хочеш бачити у своєму партнерові і не сумніватися! Він обов’язково знайдеться!

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5864″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/016-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5865″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0017-1-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5863″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0007-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5862″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0006-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5861″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/5-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5860″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0005-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Як ти відносишся до флірту під час фотосесії?

Різко негативно. Все, що стосується роботи залишається на роботі. Все інше треба встигнути в тих 35%, що залишились.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5858″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/2-1-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5857″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/0002-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5854″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/86-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5853″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/85-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Чи часто у вільний від роботи час ти обговорюєш роботу зі своїм хлопцем?

Я б перефразувала – не обговорюю, а «ділюсь враженнями» і завжди тільки позитивними. За особистими принципами відкидую негатив зі свого життя і, тим паче, не ділюсь ним.

 – Як, зазвичай, відносяться хлопці до твоєї роботи?

Не зустрічала таких, що відносились погано.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5852″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/83-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5851″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/82-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Погодилась би зробити фотосесію лав-сторі для свого колишнього?

Ні, хіба що взяти поретушити)).

 – Як би ти відреагувала, якби хлопець був проти твоєї роботи?

Кинула б того дурника.

[fusion_slider margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” alignment=”” slideshow_autoplay=”” slideshow_smooth_height=”” slideshow_speed=”” hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5849″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/77-scaled.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5850″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/08/78-scaled.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 – Уяви ситуацію: дзвонить клієнт з дуже вигідною фінансовою пропозицією зйомки, яка співпадає з датою дня народження твого хлопця, яке ви плануєте яскраво відсвяткувати. Твої дії?

Клієнтів багато – коханий один. Я б відмовилась від замовлення.

«Жінка без роботи – живий злочинець»: Василина Манівчук про стосунки та роботу своєї мрії Zoom Studio – Ти плануєш вільний час з коханою людиною заздалегідь?

Так, звичайно. Ми намагаємось узгоджувати робочий графік, щоб проводити час разом, бо часто зайняті і знаходимось на відстані.

 – На чому «будуються» стосунки?

На свідомому і взаємному бажанні їх «будувати»!

Вдячні Василині за щирість, простоту та позитив. Бажаємо успіхів, вдячних клієнтів та гармонії у душі. Більше фото на сторінці https://www.instagram.com/vasya_sfotkaj/

Для того, щоб замовити індивідуальну фотосесію у “Zoom studio”, бронюйте онлайн свою “щасливу” годину на сайті студії, або пишіть чи телефонуйте за номерами, вказаними у контактах на сайті.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: