Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio - Zoom Studio

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio

Ми, команда «Zoom studio», завжди погоджуємось на цікаві експерименти для створення рекламного фотоконтенту. На цей раз до нас звернулась успішна компанія «YourTransfer», яка здійснює пасажирські перевезення понад 20 років з проханням створити серії рекламних фото задля наповнення сайту та соціальних мереж якісним фотоконтентом.

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio Zoom Studio

Проаналізувавши сайт http://yourtransfer.net, ми дізнались, що компанія напрацювала колосальний досвід роботи на ринку, однак це не означає, що шлях розвитку закінчився. Компанія потребує нового «дихання», щоб рухатись в ногу з часом та новими тенденціями, які диктує онлайн-соціум та світ в цілому.

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio Zoom Studio

Відтак, промоніторивши послуги та поспілкувавшись із замовником, ми дізнались про компанію наступні факти, які і хотіли передати в серії фото.

 • зручне і швидке онлайн-бронювання поїздки;
 • цілодобова клієнтська підтримка (24/7);
 • доставка від дверей до дверей;
 • моніторинг розкладу;
 • можливість зустрічі в потрібному місці та часі;
 • комфортний і сучасний транспорт;
 • оформлення нестандартних замовлень (послуги перекладача, гіда, повний транспортний супровід в поїздці і багато іншого);
 • прийнятна цінова політика для різних видів трансферу (індивідуального, групового та спільного).

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio Zoom Studio

Основними напрямками компанії по Закарпаттю є Ужгород, Мукачево, Чоп, Берегово. А також рейси Ужгород – Будапешт, Мукачево – Будапешт, Чоп – Будапешт (Вокзал, Аеропорт), Ужгород – Дебрецен, Мукачево – Дебрецен, Чоп – Дебрецен. У інші країни ЄС: Чехія, Польща, Австрія, Німеччина (по попередній домовленості).

Таким чином, проаналізуваши послуги та ознайомтвшись із «портфелем» замовника, команда «Zoom studio» поставила перед собою 5 важливих завдань для реалізації рекламного фотоконтенту.

 1. Показати представників власного автопарку високоякісних, ліцензованих, надійних авто марки БІЗНЕС і ПРЕМІУМ класу.

Автопарк включає в себе легкові автомобілі Volkswagen Passat B6, Volkswagen Passat B7, Volkswagen Sharan, Skoda Octavia A7, Skoda SuperB, Renault Trafic. Це сучасні транспортні засоби, які гарантують швидку і комфортну поїздку. Для групових перевезень в мікроавтобусах пропонується швидкісний мобільний інтернет.

[fusion_slider hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5618″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/pererob-3.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5617″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/pererob-2-1.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5616″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/pererob-1.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 1. Показати надання трансферних послуг високої якості.

Показати салон сучасних та в ідеальному стані авто, а також надійність та якість послуги. Показати на фото зустріч трансферу біля будинку сім’ї з врахуванням всіх побажань клієнта.

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio Zoom Studio

 1. Візуалізація молодого подружжя та сімей з дітьми, як однієї з цільових аудиторій компанії. Показати можливість подорожувати з дитиною з безпечним кріслом.

Так, як компанія надає прівелейовані види послуг, важливо було показати насолоду ексклюзивним транспортом з різними додатковими опціями обслуговування, такими як трансфер з будинку, для маленьких дітей і дитячі крісла.

Серія рекламних фото для компанії «Your transfer» від Zoom studio Zoom Studio

 1. Показати цілісність фотосерії, де всі складові відповідають європейському рівню послуг.

Пріоритетом своєї діяльності компанія ставить задоволення потреб клієнта, велика увага приділяється побажанням клієнтів, їхній думці, комфорту під час трансферу поряд з прийнятними цінами на сучасних авто.

[fusion_slider hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5631″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-5.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5634″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/34.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5635″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/35.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5633″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/32.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

 1. Показати щасливих подорожуючих людей, які користуються послугами «Your Transfer».

[fusion_slider hover_type=”none” width=”” height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””][fusion_slide type=”image” image_id=”5626″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/40.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5623″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/37.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5625″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/39.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5620″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-10.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5621″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-11.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5624″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/38.jpg[/fusion_slide][fusion_slide type=”image” image_id=”5622″ link=”” lightbox=”no” linktarget=”_self”]https://zoom.uz.ua/wp-content/uploads/2020/07/36.jpg[/fusion_slide][/fusion_slider]

У перспективі ми плануємо здійснити серію зйомок для інших цільових аудиторій. Наприклад, бізнес-партнерів, туристичних груп, тощо. Детальніше ознайомитись із послугами трансферу та деталями поїздок можна на сайті http://yourtransfer.net. Якщо ви бажаєте прорекламувати свою послугу або товар ми  можемо вам в цьому допомогти! Ми знаємо з чого почати вашу рекламну стратегію!

 

 

  Ваше ім'я:

  Номер телефону: