Немає ресурсу ціннішого за час. Наше минуле, теперішнє та майбутнє творить час. Молодість забирає час. Старість приносить нещадно час. Наше майбутнє також дарує – час. Кожна людина повертається до спогадів з різних періодів її життя, серед яких особливо трепетним є момент безтурботного дитинства.

Чи бачили ви фото своєї мами при надії? Багато людей не мають таких фото і лиш в останні роки фото вагітності набирають популярності. Фотографи нашої команди «Zoom studio» переконані, що кожна жінка у період вагітності набуває унікальних рис. Серед сотні ракурсів є особливо красивий та значимий ракурс, коли жінка тримає у собі диво – продовження своєї сім’ї.

Дуже важливо зберегти цей момент на фото, оскільки цей період є неповторним та унікальним. Фото вагітності, певною мірою, є документальними, оскільки засвідчують важливий момент зародження нового життя. Це стан, коли жінка живе у гармонії не лише із зовнішнім світом, а й з світом, який розвивається всередині. Вона прислухається до себе та своїх відчуттів, набуває рис ніжності та материнства.

Фотостудія є ідеальним варіантом фотосесії на будь-якому місяці вагітності, оскільки гарантує красиві кадри незалежно від погодних умов, часу доби, тощо. Комфортні умови нашої фотостудії «Zoom studio» підійдуть для всіх, хто цінує спокійну атмосферу, зручність та затишок. А це дуже важливо для періоду вагітності.

Для того, щоб фотосесія пройшла якнайкраще і залишила приємні враження, фотографу та моделі варто приділити увагу багатьом моментам.

1.Зйомки та тривалість. Фотосесію вагітності рекомендовано робити у кінці 6-го на початку 7-го місяця вагітності, зважаючи на стан здоров’я та самопочуття. У цей період найкраще помітно животик та є можливість зйомки гарних силуетів вагітності та інших кадрів майбутнього материнства.

2. Ідея зйомки та пошук натхнення. Заздалегідь подумайте над ідеєю зйомки. Підготуйте цікавий реквізит (дитячий одяг, аксесуари, біжутерія. іграшки, знімки узд, тощо). Цікаві ідеї можна знайти у Pinterest, Behance, Splasher, тощо.

3. Образ та тематика. Дуже важливо обрати зручний та доречний одяг у ніжних, кольорових гамах. Завжди ніжно виглядають фото вагітної жінки у довгих сукнях з легкої тканини, яку можна взяти в оренду, придбати або пошити самостійно. Бажано обирати однотонні тканини, які б гармонійно виглядали у інтер’єрі студії. Ідеально підійде легкий однотонний сарафан, чоловіча сорочка, тощо. Головне, щоб майбутній мамі було комфортно та зручно. Важливо заздалегідь обрати одяг та стиль зйомки, підготувати референси для фотографа, щоб він знав якого результату ви очікуєте та які саме кадри ви б хотіли отримати.

4. Макіяж. Професійний візажист здатен приховати певні недоліки шкіри і тим самим полегшити роботу для фотографа. Важливо не перестаратись з макіяжем і обирати макіяж, який би органічно вписувався в образ майбутньої мами.

5. Комфорт та затишок. У нашій студії «Zoom studio» завжди створена комфортна атмосфера: тепло, приємна музика, переодягальні, тощо, що однозначно не втомить та принесе лише позитивні емоції від часу фотосесії. «Zoom studio» – ідеальний варіант для цілорічних фотосесій, оскільки поєднує у собі комфорт, стиль, хороше опалення та кондиціонування.

6. Тривалість фотосесії вагітності. Середня тривалість фотосесії вагітності – до 2-х годин. Цього достатньо для комфортної різнопланової зйомки у 2-х образах або на 2-х локаціях.

7. Вибір фотографа. Обирайте фотографа, який вам подобається як людина, професіонал та роботи якого вам близькі по стилю, адже дуже важливо вільно та комфортно почувати себе на зйомці. І дуже важливо заздалегідь оговорити з фотографом всі деталі, які вас цікавлять задля втішного результату. Головне завдання фотографа – створити комфортну дружелюбну атмосферу під час зйомки.

8. Поборіть свої комплекси. Забудьте на момент фотосесії про свої комплекси. Найчастіше жінки переживають про розтяжки або неідеальну фігуру. Талановитий фотограф той, хто світловими схемами зуміє приховувати та показати людину з найкращих ракурсів. І взагалі, для боротьби з думками про комплекси варто пам’ятати про те, що фігура вагітної жінки – це найкраща фігура в її житті.

9. Сімейні кадри. Фотосесію вагітності варто поділити на частини, приділивши увагу різноплановості та деталям. Старших дітей та фото з чоловіком найкраще робити у другій половині зйомки. Для чоловіка варто обрати з одягу щось подібне по стилю та кольоровій гамі. Радимо уникати фірмових написів та логотипів.

10. Здоровий сон та самопочуття. Перед зйомкою важливо добре виспатись і відкласти всі робочі справи на потім, щоб бути в хорошому настрої. Важливо налаштуватись на хороші емоції та щасливі передчуття очікування зустрічі з малюком.

Звернувшись до команди «Zoom studio» можна замовити також виїзну фотосесію на природі або у вас вдома, якщо простір та освітлення дозволятиме фотографу зробити якісні кадри. Якщо це літо, то найкраще фотографуватись зранку або вечері на заході сонця. Тоді кольори й температура більш сприятливі для зйомки.

І пам’ятайте, фотосесія вагітності – це «must have» для всіх сімей, оскільки є спогадом про найдорожче та найкраще, що може створити людина. З часом ми змінюємось, діти дорослішають і покидають сімейний затишок, а фото завжди допоможуть вам згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя. Фотосесія вагітності – це також відмінний подарунок для близьких подруг, доньки, дружини, колеги, тощо.