Фотопроект «Discover Woman»

Головна/Фотостудія Zoom/Фотопроект «Discover Woman»

Автором  проекту «Discover Woman» є фотограф Ерік Ковач.

 

«Мій фотопроект «Discover Woman» з’явився, бо мені захотілося досліджувати  дівочу красу,  поведінку та те, як дівчата можуть «поводитись»  під час фотосесії.

Фотостудія «Zoom» – це простір для реалізації    моїх ідей!   Я роблю тут помилки  та успіхи. Я радий, що мене оточують люди,  у яких можна повчитись та набратись досвіду! Мене  тут мотивують!

 

Для мене  дівчина – це втілення як тілесної краси, так і внутрішньої. Мене цікавить поєднання.

 

 

Я відчуваю творчий потяг, коли  дівчина «може зацікавити» – будь-чом, що вона робить. Якщо дівчина наповнена енергетично, то вона обов’язково буде красивою і зовні і на моїх фото.

 

 

Захоплююся неординарними обличчями. Не можу пройти повз те, що мене приваблює. Коли я бачу якусь цікаву не звичайну зовнішність, легко можу підійти або написати  пропозицію пофотографувати її безкоштовно.   Мені зовсім не шкода часу на це.

 

 

КРАСА МАЄ ДУЖЕ БАГАТО ФОРМ, І ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПРО ТІЛО. Бути красивим- це перш за все бути собою.

 

 

У кожної людини є недоліки, але не потрібно витрачати свою енергію на думки про недоліки, краще спрямувати її на розвиток своїх переваг.

Індустрії моди та глянцю демонструють нам стандарти краси.

 

А якщо хтось із певних причин не має великих очей, довгих ніг або густого волосся, то для них існує ціла армія спеціалістів.

 

 

Однак є те, що цінніше за всю моду і тренди, – це ми самі»