Фотошкола «Zoom» для підлітків – це фотошкола сучасної фотографії нового формату, адаптована спецільно для підлітків 13-16 років. Ми допоможемо розвинути естетичний смак, навчимо фіксувати найкращі моменти життя і відкриємо таємниці світу фотомистецтва!

Навчальна програма у фотошколі «Zoom» сформована спеціально під вікову категорію підлітків, таким чином, щоб кожен бажаючий навчався фотомистецтву отримав максимум знань та навичок. Особливий акцент ми робимо на практичних заняттях, під час яких можна навчитись та закріпити всі основи теоретичних знань, використовувати можливості студійного і природного світла.

Чому варто обрати саме нас:

 • Професіоналізм та досвідчені викладачі.

  Викладачами практичних та теоретичних занять є Мазур Сергій, Майхеркевич Ігор та Кротков Денис – талановиті фотографи, які представляють професійних фотографів в Україні та за кордоном. Дані курси допоможуть всім бажаючим розвинутись як фотограф, виробити власний стиль та досягти нових «висот» у різних жанрах та видах зйомки.

 • Креативність.

  Наша команда організує для вас цікаві стилізовані зйомки, фото з яких прикрасять ваше портфоліо

 • Інтерактивний метод навчання.

  Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

 • Доступність.

  Наше навчання відповідає ціні та якості отриманих знань і доступне для віку підлітків та їх рівня розвитку. Наша програма теоретичних та практичних занять цілком доступна для розуміння учнів 13-16 років.

 • Професійна допомога.

  Навчання в фотошколі – це тільки початок вашого шляху в світі фотографії. Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання, які обов’язково виникнуть у вас на етапі самостійних зйомок та допоможемо у вирішенні будь-яких питань з фототехнікою. Спільні зйомки, обговорення успіхів і невдач – це найвірніший шлях до ваших найкращих фотографій!

Як проходить навчання у фотошколі #зумшкола

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Передзвоніть мені

Найпоширеніші запитання, які виникають у наших студентів

Рекомендуємо ознайомитись з всіма курсами навчання, які описані на сайті. Ми рекомендуємо проходити навчання по рівнях від 1 до 3.

Курс для підлітків розрахований на 3 місяці. Навчання можна пройти відразу або «розбти по півріччям».

Для навчання підійде будь-який системний або дзеркальний фотоапарат. Якщо у вас немає фотоапарата або ви тільки плануєте купити – під час  навчання ми підберемо найкраще рішення саме для вас. А на період навчання у вас буде можливість користуватись студійною фотокамерою. Також для навчання на курсі «Lvl 1» підійде будь-який мобільний телефон з фотокамерою.

Так, звичайно, у нас є сертифікати на всі навчальні курси.

Так, після проходження навчання ви отримаєте відповідний сертифікат.

Для запису на навчання потрібне ваше ПІБ, номер телефону та завдаток. Решта суми навчання сплачується на другому уроці. За всіма деталями звертайтесь за контактами, вказаними на сайті і ми вас проконсультуємо.

Наші курси для підлітків

Lvl 1

 • Мобільна фотографія
 • робота з світлом
 • зйомка ріних жанрів
 • обробка фото
 • основи композиції

Lvl 2

 • Зйомка за допомогою денного світла
 • налаштування камери
 • об’єктиви
 • портретна зйомка
 • Adobe Photophop, Adobe Lightroom

Lvl 3

 • Зйомка за допомогою постійного та імпульсного світла
 • робота с професійним обладнанням
 • зйомка чоловічого портру
 • рекламна зйомка
 • професійна обробка фото

Записатись на курс

  Ваше ім'я:
  Номер телефону:
  Курс:

  Чому варто вчитись фотографувати?

  Вважаємо, що минулі століття недооцінювали фотомистецтво у нашій країні. При виборі навчання віддавалась перевага більш практичним спеціальностям. На наш погляд, це помилка та проблема нашого суспільства. Одним із завдань фотографії є навчити бачити прекрасне у простих речах, і цей навик буде корисний незалежно від того, чи стане людина у подальшому професійним фотографом чи ні.

  Сьогодні, для того, щоб продемонструвати будь-який товар або послугу,  потрібно якісно візуалізувати її. Також важливо розуміти та відчувати чи ця візуалізація виконує ту функцію, яку ви мали на меті донести глядачеві.

  За нашими спостереженнями, чим швидше познайомити підлітка з фотографією, тим ефективніше буде розвиватись його уява. Ми рекомендуємо починати навчання у віці 13 років, на цьому етапі підліток вже може швидко та якісно освоювати знання та ефективно реалізовувати ці знання у фотошколі #зумфотошкола . У нашій школі ваша дитина не тільки отримає унікальні та перевірені знання, але й зможе швидко реалізувати їх на практиці. Бачите хист до фотосправи у своєї дитини? Дійте! Навчання у фотошколі – хороша інвестиція у майбутнє вашої дитини.

  Zoom студія Ужгород

  Фотографія як сучасне хобі вашої дитини

  Фотографія – дитяче хобі, яке може стати професією та улюбленою справою всього життя. Сьогодні фотографія присутня у всіх соціальних мережах і є дуже популярною! Багато з нас захоплюється створенням красивих інстаграм-акаунтів, які вражають гармонійним поєднанням кольорів, змістом, тощо.

  Фотографія для багатьох підлітків сьогодні – це чудове хобі, яке при належному бажанні і таланті може перетворитися на прибутковий бізнес.  Це також можливість розказати про себе більше через соціальні мережі. Фотографія приносить задоволення, настрій та хороші спогади про важливі події і просто звичайні дні у вашому житті.

  Простір для фото – необмежений! Фотографувати можна де завгодно – на природі, у студії і навіть у себе у квартирі. Для реалізації такого хобі не знадобиться багато коштів. Якщо ви ніколи не фотографували, то можете почати фотографувати простим своїм телефоном.

  Дуже часто буває так, що хобі може перерости в заробіток. Повірте, якщо у вас є талант і дар бачити прекрасне в звичайному, популярність фотографа до вас прийде сама. Однак, не намагайтеся, ледь почавши фотографувати, заробити на цьому гроші. Спочатку навчіться отримувати задоволення від роботи і тоді поступово ваша фотографія знайде свого глядача та клієнта. Удачі вам!

  Zoom студія Ужгород

  Як зробити ефективним процес навчання фотографії для вашої дитини?

  Ми вважаємо, що до будь-якої справи потрібен правильний і продуманий підхід. Ми в #зумфотошкола розробили серію з трьох курсів для ефективного старту фотосправи саме для підлітків. На першому етапі ми будемо вчитись фотографувати на мобільний телефон та знайомити ваших дітей з основами цінності фотографії.

  Багато з вас помилково думають, що для того, щоб почати займатись фотографією найперше потрібна дуже дорога техніка! Ми хочемо зруйнувати цей стереотип думки! Навчальний процес на першому етапі починається саме зі зйомки на звичайний телефон, оскільки нашою задачею є вбити ілюзію, що для того, щоб займатись улюбленою справою, потрібно дуже багато.

  На другому та третьому етапі ми почнемо роботу з системними та дзеркальними фотокамерами. Ми дамо батькам цінні рекомендації, якщо у дитини немає фотокамери, виходячи з раціональності витрачання коштів. Також ми розглянемо процес обробки за допомогою телефону або ПК.