Фотопроект «Spring female portrait»

ДЛЯ КОГО

Дана святкова пропозиція діє тільки для фотосесії жіночого портрету.

КОЛИ І ДЕ

06 – 08.03.2022 у фотостудії «Zoom studio» (м. Ужгород. вул. Шумна 12 (завод ФМК)).

Тривалість зйомки – 1 година.

Доступний час для зйомки: з 09:00 до 19:00 год. Прохання приходити на зйомку на 10 хв раніше заброньованого часу, оскільки запізнення скорочує час зйомки.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

Акційна вартість – 5500 4000 грн.

Ви отримаєте понад 50 якісно оброблених в кольорі та ретушованих фото з високим розширенням готові до друку.

Додатково ви зможете також замовити подарунковий сертифікат для коханої дівчини, дружини, доньки, матері, подруги або колеги.

ФОТОГРАФИ

Ігор Майхеркевич та Сергій Мазур – топові портретні та весільні фотографи Закарпаття з досвідом роботи понад 10 років в Україні та за кордоном.

ЩО ОДЯГНУТИ

Студія «Zoom studio» – мінімалістична, оформлена в білому, чорному, сірому та бежевому кольорах. Одягніть те, в чому ви будете почуватись комфортно та впевнено в собі. Ідеально підійде вечірня сукня, костюм або улюблені джинси та сорочки. Постарайтесь не обирати дуже контрастні з фоном та насичені кольори одягу. Ми рекомендуємо чергувати не більше 2 образів.

БЕЗПЕКА COVID-19

Ми будемо вживати всіх заходів безпеки для підтримки соціальної дистанції, а також здоров’я і безпеки всіх учасників. Одночасно в студію буде допускатися одна людина.

Для бронювання вам потрібно вказати ПІБ, контактні дані, зручний для вас час зйомки та ваші особисті побажання. Всі подальші інструкції будуть відправлені після вашого бронювання.

  Ім’я:

  Контактний телефон:

  Час зйомки:

  Ваші побажання:

  Подарунковий сертифікат:   Ваше ім'я:   Номер телефону: