Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» - Zoom Studio

Cімейна фотосесія в залі «Kids»

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Для того, щоб створити свій сімейний альбом спогадів наша команда підготувала простір для проведення стильних сімейних фотосесій. Це так звані «фото в рамочку», які залишаються завжди поза часом. Ці фото, як картини, можуть прикрасити стіни ваших будинків, робочі кабінети та стати шпалерами ваших смартфонів. Ми допоможемо зберегти в спогадах вашу сімейну історію та покажемо її вишукано, стильно, оригінально та красиво, навіть якщо ви ніколи не фотографувались у студії з професійним фотографом раніше.

Нагода для фотосесії:

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

День народження

У вашого сина або доньки день народження? Чудовою традицією буде фотосесія саме в цей день. Теплі сімейні фото будуть радувати вас та підсилять атмосферу святкового настрою. А ще, завдяки щорічним фото у день народження дітей ви зможете опісля спостерігати історію змін у зовнішності дитини, характерних особливостях тощо.

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Просто так, бо Ви класні

Для того, щоб підняти дітям настрій або зробити будній день святковим. Адже для фотосесії не завжди потрібна особлива нагода або день народження!

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Подарунок друзям або рідним

У Вас є близькі люди яким Ви хочете зробити хороший подарунок? Спогади не втрачають свою цінність з часом, а фотоспогади дитинства назавжди будуть нагадувати вашим друзям про чудовий та неповторний час.

Сімейна фотосесія в залі «Kids» − це не тільки про фіксацію особливих моментів вашої дитини за допомогою фотокамери. Це можливість прожити цікавий досвід та побачити красу, особливості та унікальні риси ваших дітей очима наших фотографів. Якщо Ви думаєте, що для того, щоб отримати класні сімейні фото потрібно бути професійними моделями, то ви помиляєтесь. Насправді потрібна якісна підготовка до фотосесії, простір та довіра до наших фотографів. І все, що вам залишиться − просто насолоджуватись результатом. Фотосесія у залі «Kids» створена для того, щоб дарувати особливу увагу найменшим нашим клієнтам.

Замовляючи фотографа від «Zoom Studio» ви отримуєте:

Ми супроводжуємо Вас на всіх етапах фотосесії, щоб все було ідеально:

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Підготовка

Після того, як ви вирішили зберегти важливий для себе день, ми підбираємо фотографа зважаючи на Ваші персональні вподобання та потреби. Ми детально проробляємо ваш образ, стиль, а також узгоджуємо всі технічні та емоційні моменти задля того, щоб фотосесія пройшла максимально комфортно для вас.

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Фотосесія

У день фотосесії наш фотограф зробить не тільки унікальні фото вашої пари, підкреслить ваші візуальні переваги та особливості, але і створить атмосферу, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

Cімейна фотосесія в інтер’єрному залі «Kids» Zoom Studio

Отримання матеріалу

Стильна онлайн-галарея з чудовими фотографіями вас і ваших дітей, емоцій радості, вражень, захвату та дитячої безпосередності − це те, що ви отримаєте після нашої співпраці. Також, якщо маєте бажання, ви можете отримати надруковані фото або ж фотокнигу.

Скільки коштує сімейна фотосесія:

0 грн

Відгуки:

Питання/відповідь:

Зв’яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Про решту моментів подбаємо та зробимо за вас ми.
Все дуже індивідуально. Рекомендуємо зміну не більше трьох образів для вас і вашої дитини.
Для спокійної і якісної підготовки для зйомки варто записуватись за тиждень.
Ваші фото будуть оброблені протягом семи днів. Якщо ви замовили послугу «Експрес обробка фото» − фотографії будуть готові наступного дня після фотосесії.

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: