Портрет – це захоплюючий вид фотомистецтва та часто відображення стану душі людини через погляд, усмішку, емоцію, тощо. Фотопортрет несе в собі інформацію про характер особистості, її внутрішній світ, настрій та емоційний стан.

Відгуки

Ви зуміли зловити наше внутрішнє світло та зафіксувати його у світлинах. Дуже раджу всім вашу студію і безмежно дякую за фото!

Світлана

У вашій студії дуже комфортно та затишно. Фотосесія минула дуже швидко та позитивно. В результаті отримали неймовірно теплі фото та бажання повернутись ще. Раджу всім.

Марина

Я хвилювалась, але все чудово вийшло. Безмежно тішусь портретними фото. Я ніколи не бачила себе такою. Я в захваті. А ще ваші фотографи – приємні люди та чудові співрозмовники.

Анастасія

Дуже хотіла портретну фотосесію. А ви мені в цьому допомогли. Тепер маю професійні фотографії від професійного фотографа. Фотосесія дуже сподобалась. Дуже атмосферно. Дякую!

Ірина

Хто вагається – ви, правда, потрапили туди, куди треба. Ви перевершили  наші сподівання. Писати можна багато, але основне – це ваш професіоналізм, вміння створити невимушену атмосферу і приємне спілкування Шкода, що живемо в різних містах, хотілося б частіше потрапляти в професійні руки.

Євгенія

Пакети

Стандарт

2000грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 30 оброблених в кольорі та ретуші фото

Преміум

2650грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Максі

3200грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 80 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mazur

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mayherkevych

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Додаткові послуги:
– друк фото 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 500 грн.
– фото на наступний день 600 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні. Однак, ви завжди можете узгодити вільні дні та години з нашим адміністратором за контактами вказаними на сайті або в мережах.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес-обробки і ми зробимо ваші фото протягом одного дня.

Так, всі фото проходять кольорокорекцію та професійну ретуш.

Ми з радістю вам допоможемо з ідеями та порадами щодо образу.

Так, звичайно, ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все можливе, щоб ви були задоволені.

Так, для цього під час замовлення пакету послуги, вкажіть що вам потрібні також всі фотографії, які зроблені протягом фотосесії.

Як підготуватись до портретної фотосесії

Портретна фотосесія – це гармонійна робота фотографа та моделі. Однак, щоб результат перевершив сподівання, вам потрібно добре підготуватися і звернути увагу на основні моменти:

 1. Правильний макіяж. На фотосесію варто нанести яскравіший макіяж, ніж зазвичай. Якщо є можливість, то скористайтеся послугами професійного візажиста.
 2. Продуманий образ. Заздалегідь порадьтесь з фотографом щодо одягу та взуття. Для фотосесії в студії врахуйте фон, стиль зйомки, декорації. Покажіть фотографу фото близьких для вас образів і разом сплануйте свою ідею.
 3. Вдалі ракурси. Фотограф – творча особистість. Він може бачити красу там, де ви її можете навіть не помічати. Ідеальним тандем – коли модель сама приймає позу, а фотограф лише корегує та підказує кращі для вам пози. Наші професіонали завжди вам допоможуть знайти правильні ракурси.
 4. Гарний настрій. Всі негативні емоції, які ви відчуваєте, можуть бути передані на фотографіях. Якщо у вашому житті трапилась якась неприємність, краще перенести фотосесію. Щоб фотосесія пройшла успішно, вам потрібно відпочити та мати свіжий вигляд.
 5. Контакт з фотографом. Коли ви вибираєте фотографа в соціальних мережах, то важко скласти враження про нього. Дуже важливо заздалегідь обговорити з фотографом всі свої побажання та бачення фотосесії.
Zoom студія Ужгород

Ідеальний портрет: особливості створення

Студія – ідеальне місце для створення портретів, оскільки в ній є все необхідне, щоб фотографу та моделі було зручно та комфортно працювати та насолоджуватись моментом. Портретна фотосесія потребує особливого контакту довіри між фотографом та моделлю.

Дуже цікаво порівнювати протягом життя свої портретні фотографії і помічати свої зміни, згадувати себе в певний період життя. Багато наших клієнтів роблять портретні фотосесії, щоб запам’ятати себе такими, якими вони виглядали на день народження. Деякі, навпаки, просто хочуть  зберегти фото себе в період певних життєвих змін.

Так який же він – ваш ідеальний портрет? Вважаємо, що ідеальний портрет складається з різних факторів: емоційність, естетичність, в якійсь мірі, драматичність. Завданням фотографа при портретній фотосесії є не тільки зробити набір з декількох десятків гарних фотографій, але й побачити в очах моделі те, що інші не бачать. Недаремно кажуть, що хороший фотограф – він же ж і психолог.

Поповнювати сімейний архів новими фотографіями потрібно кожен рік.

А щоб вони не загубились, потрібно періодично друкувати та розміщувати їх в сімейному альбомі. Цікава ідея, гарний настрій , місце та час в поєднанні з професійним фотографом – це все зробить ваш портрет ідеальним.

Zoom студія Ужгород

Простота – запорука успішної фотосесії

Фотосесія – це синергія настрою, спілкування та обмін енергії. Це, свого роду, психотерапія, яка може подарувати людині позитивні емоції та круто проведений час. Чудово, коли людина після перегляду фото каже, що не очікувала від такої «простоти» такого ефекту.

Одна з наших основних задач – зробити для вас «фото в рамку» – тобто таке, яке неодмінно хочеться показати своїм дітям. Йдеться про світлину-історію, в якій нічого зайвого, тільки модель, гра світла, емоції. По суті, знімок робиться для того, аби закарбувати певну мить, якою можна насолоджуватись, переглядаючи світлину.

Дехто вважає, що для того, щоб втілити свою ідею у фото – постійно чогось не вистачає: унікального образу,  впевненості в своїй красі або задоволеності своїми формами. Насправді, це все зайві упередження. Для того, щоб створити ідеальну фотосесію треба зовсім небагато: комунікація з фотографом, трішки часу та фантазії.

Хороший спеціаліст допоможе вам підібрати всі ці елементи в одне ціле, щоб гарантувати вам якнайкращий результат. Якщо ви вперше плануєте прийти на професійну фотосесію оберіть однотонний одяг, професійний доречний макіяж або самостійно злегка підфарбуйтесь. Зачіску також варто обирати природню, без зайвого лаку та складних форм. Найважливіше – це ваші щирі емоції!