Чи бувало в Вас так, що розмови у сімейному колі починаються фразою «А пам’ятаєте, як на Новий Рік…» або переглядом спільних фотоальбомів з теплими спогадами про святкування Різдва. Час спливає дуже швидко і часто все, що лишаться – це приємні та радісні спогади.

Новорічна фотосесія – це про вишукані індивідуальні фотозйомки, коли кожна дівчина, жінка, зможе одягнути елегантну святкову сукню, підбори, зробити зачіску та макіяж і підкреслити свою унікальність під час роботи з фотографом. Якщо не сукню – то атмосферний светрик, який створить свою особливу новорічну атмосферу.

Цінність новорічної фотосесії у світлинах, де є місце тільки справжнім та яскравим емоціям! Де так багато щирості, безпосередності та теплоти. У дружніх фото з подругами, які перед камерою такі веселі та життєрадісні! Це кадри, де тато тримає донечку з улюбленою новорічною кулькою на руках, де дружина гордо обіймає чоловіка та сина, де мама прикрашає з дітьми ялинку, де дідусь читає дітям казочку, де бабуся заплітає внучці косички в теплій кімнаті. Ці та інші моменти – це про фотосесію у нашій «Zoom studio», де цінують моменти, коли вся сім’я зібралась разом! Ми створимо для вас магію, яку ви будете щоразу відчувати в собі, переглядаючи разом сімейний фотоархів!

Відгуки

Ви зуміли зловити наше внутрішнє світло та зафіксувати його у світлинах. Дуже раджу всім вашу студію і безмежно дякую за фото!

Світлана

У вашій студії дуже комфортно та затишно. Фотосесія минула дуже швидко та позитивно. В результаті отримали неймовірно теплі фото та бажання повернутись ще. Раджу всім.

Марина

Я хвилювалась, але все чудово вийшло. Безмежно тішусь портретними фото. Я ніколи не бачила себе такою. Я в захваті. А ще ваші фотографи – приємні люди та чудові співрозмовники.

Анастасія

Дуже хотіла портретну фотосесію. А ви мені в цьому допомогли. Тепер маю професійні фотографії від професійного фотографа. Фотосесія дуже сподобалась. Дуже атмосферно. Дякую!

Ірина

Хто вагається – ви, правда, потрапили туди, куди треба. Ви перевершили  наші сподівання. Писати можна багато, але основне – це ваш професіоналізм, вміння створити невимушену атмосферу і приємне спілкування Шкода, що живемо в різних містах, хотілося б частіше потрапляти в професійні руки.

Євгенія

Пакети

Стандарт

2000грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 30 оброблених в кольорі та ретуші фото

Преміум

2650грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Максі

3200грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 80 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mazur

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mayherkevych

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Додаткові послуги:
– друк фото (розмір 15х21) 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 500 грн.
– фото на наступний день 600 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні. Однак, ви завжди можете узгодити вільні дні та години з нашим адміністратором за контактами вказаними на сайті або в мережах.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес-обробки і ми зробимо ваші фото протягом одного дня.

Так, всі фото проходять кольорокорекцію та професійну ретуш.

Ми з радістю вам допоможемо з ідеями та порадами щодо образу.

Так, звичайно, ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все можливе, щоб ви були задоволені.

Так, для цього під час замовлення пакету послуги, вкажіть що вам потрібні також всі фотографії, які зроблені протягом фотосесії.