Ми створили зал з атмосферою, яка викликає позитивні емоції та дизайнерське ехо з Мілану! Багато ніжних кольорів та ще більше стилю! При шаленому темпі життя, це той простір, де кожна сім’я зможе відчути святковий настрій Нового року, Різдва, затишок та спокій. Кругле дзеркало є важливим елементом цього інтер’єру, що розширило простір та додало «повітря».

Дизайнерське рішення створило в результаті великий світлий простір фотозони з елегантними кольорами і витонченими лініями. Цей стиль – лаконічний, домашній та дуже теплий. Стильний та зручний диван додав відчуття комфорту та сімейного затишку. З першого погляду, в око впадає ідеальне та доречне поєднання меблів, елементів інтер’єру та багато освітлення. Неповторна кольорова палітра чудово співіснує з м’якими меблями, текстилем та мінімалістичними прикрасами.

Відгуки

Ви зуміли зловити наше внутрішнє світло та зафіксувати його у світлинах. Дуже раджу всім вашу студію і безмежно дякую за фото!

Світлана

У вашій студії дуже комфортно та затишно. Фотосесія минула дуже швидко та позитивно. В результаті отримали неймовірно теплі фото та бажання повернутись ще. Раджу всім.

Марина

Я хвилювалась, але все чудово вийшло. Безмежно тішусь портретними фото. Я ніколи не бачила себе такою. Я в захваті. А ще ваші фотографи – приємні люди та чудові співрозмовники.

Анастасія

Дуже хотіла портретну фотосесію. А ви мені в цьому допомогли. Тепер маю професійні фотографії від професійного фотографа. Фотосесія дуже сподобалась. Дуже атмосферно. Дякую!

Ірина

Хто вагається – ви, правда, потрапили туди, куди треба. Ви перевершили  наші сподівання. Писати можна багато, але основне – це ваш професіоналізм, вміння створити невимушену атмосферу і приємне спілкування Шкода, що живемо в різних містах, хотілося б частіше потрапляти в професійні руки.

Євгенія

Пакети

Стандарт

1650грн
  • робота фотографа
  • оренда залу «New Year»
  • віддача 30 оброблених в кольорі та ретуші фото

Преміум

2150грн
  • робота фотографа
  • оренда залу «New Year»
  • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Максі

2800грн
  • робота фотографа
  • оренда двох залів
  • віддача 80 оброблених в кольорі та ретуші фото

Додаткові послуги:
– друк фото 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 400 грн.
– фото на наступний день 400 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні. Однак, ви завжди можете узгодити вільні дні та години з нашим адміністратором за контактами вказаними на сайті або в мережах.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес-обробки і ми зробимо ваші фото протягом одного дня.

Так, всі фото проходять кольорокорекцію та професійну ретуш.

Ми з радістю вам допоможемо з ідеями та порадами щодо образу.

Так, звичайно, ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все можливе, щоб ви були задоволені.

Так, для цього під час замовлення пакету послуги, вкажіть що вам потрібні також всі фотографії, які зроблені протягом фотосесії.