Хіба може бути для жінки момент трепетніший і ніжніший, ніж вагітність? Під серцем народжується нове життя, а в мами з’являються нові відчуття та емоції. Саме час насолоду очікування малюка варто зберегти на світлинах.

Фотосесія вагітності – це про любов, яка створює нове життя. Це – про теплоту очей, які випромінюють любов. Материнство перетворює жінку, відкриває нові джерела краси та натхнення. Жінка у цей час здобуває розкішність у жіночих формах свого тіла. Вагітна жінка буквально переповнена гормонами, і якщо точно, то це окситоцин – гормон любові. Він робить вагітну відкритою, довірливою та спокійною.

Відгуки

Дякую Вам за магічний процес, який ви створили під час зйомки. Це була моя перша професійна фотосесія і я дуже рада, що довірилась саме Вам! Ці фото завжди будуть нагадувати мені про цей дивовижний період очікування материнства.
Лілія
Особливо хочу подякувати фотографу Ярині Пожегі за доброзичливу атмосферу та спокій, який вона створила під час зйомки. У Вашій студії все створено для затишку та відчуття комфорту. Навіть музика у вашій студії має релаксуючий характер. Ми з чоловіком переживали за дискомфорт, але насправді все вийшло прекрасно!
Юлія
Спасибі, спасибі і ще раз спасибі! За Ваш професіоналізм, круті емоції під час та опісля зйомки і можливість побачити себе зовсім іншою на фото! Без міри щасливою майбутньою мамою! Всім бажаю таких емоцій!Дякую Ігорю Майхеркевичу за зйомку мрії!
Ніна
Спасибі нашому фотографу Василині Манівчук, яка втілила в реальність всі мої побажання щодо фотосесії вагітності. Лаконічні, стильні, ніжні фото і справжні емоції….Це те, що вдалось їй передати на моїх фото! Ми з чоловіком під враженням!
Жанна

Всі фото нам надзвичайно сподобались! Ми залюбки показуємо серію фото від Сергія Мазура своїм близьким та друзям і тішимось з того, що мотивуємо інших також записатись на фотосесію до Вас! Це кадри, які хочеться розглядати, ними хочеться ділитись і надихати інших! Дякую, Сергій, за те, що почув мене!

Вікторія

Пакети

Фотосесія для вагітної два образи

2500грн1 година фотосесії
  • оренда залу «Backgrounders»
  • реалізація двох образів
  • 40 оброблених та ретушованих фото

Фотосесія для вагітної три образи

3000грн1 година фотосесії
  • оренда залу «Backgrounders»
  • реалізація трьох образів
  • 50 оброблених та ретушованих фото

Додаткові послуги:
– друк фото 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 400 грн.
– фото на наступний день 400 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Обов’язково ознайомитись з  Рекомендації по створенню образу для фотосесії вагітної

Яка цінність фотосесії вагітної

У житті кожної людини є знакові моменти, які хочеться зберегти у пам’яті. Одна з таких – очікування дитини. Це справжнє диво – нове життя, продовження роду, поповнення сім’ї. Уявіть собі: пізніше синочок чи донечка зможе побачити, що було до того, як народився чи народилася.
Здається, усі тепер маємо телефони з камерами, але скільки у вас є фото, які хочеться роздрукувати і повісити на видне місце? Або ж скільки фото з телефону ви показуєте друзям поза соціальними мережами?
Фотосесія вагітності – це про неповторну силу Матері: любити, зігрівати теплом, дарувати життя. У цьому сила жінки, жіноча краса й справжність. Фотосесія вагітної – це не лише про животик і обіймаючі його руки, це також про природність ліній тіла, ластовиння, родинки, глибина погляду чи ніжність змаху вій – унікальність кожної вагітної жінки прекрасна та безцінна. Така краса може зробити неймовірне – зробити щасливими того, хто поряд.
Саме тому команда фотостудії «Zoom Studio» пропонує Вам організувати фотосесію вагітності. Дозвольте собі залишити в пам’яті прекрасні моменти очікування. Дуже цінно для майбутньої мами показати наскільки вона прекрасна у своїй природності жінки. Також фотограф може зберегти ніжний момент батьківства, такого трепетного і, по-чоловічому, турботливого.

Як підготуватися до фотосесії вагітності

Найкраще проводити фотосесію вагітності на 6-8 місяці вагітності. Це час, коли видно животик і жінці ще комфортно провести деякий час у фотостудії.
Варто заздалегідь подумати про образ, який Ви хочете бачити на фото, а також кого ще берете на фотосесію (тато, старші дітки). Ви навіть можете взяти з собою свою улюблену кицю чи собачку, якщо захочете.

Що стосується одягу, то тут як забажає фантазія. Обмежень немає – фотосесію вагітних легко уявити як в мереживній білизні чи легкій сукні, так і в джинсах чи іншому зручному одязі. Зверніть увагу на обтислий одяг, який підкреслить форми вагітної. Безформні балахони дещо відведуть увагу від найголовнішого.

Рекомендуємо попередньо спробувати макіяж, аби в день зйомки, в разі форс-мажору невдалий мейк не зіпсував Вам настрій. Це стосується і зачіски.
Перед зйомкою обов’язково виспіться. Здоровий і міцний сон – запорука гарної, блискучої шкіри, гарного настрою та усмішки перед камерами.
Разом з тим ми розуміємо, що в майбутньої матусі є турботи та багато сил витрачається на те, щоб виносити та народити дитятко. Ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати стильний одяг, який Вам пасуватиме.

Фотографи фотостудії «Zoom Studio» із задоволенням допоможуть із позуванням перед камерою. Тому запасайтеся гарним настроєм, а ми збережемо красу материнства на світлинах.

Як обрати локацію для фотосесії вагітної

Про місце зйомки необхідно домовитися з фотографом завчасно.

Найголовніше, щоб майбутній матері на фотосесії було комфортно, безпечно та спокійно.

Команда фотостудії «Zoom Studio» пропонує затишне приміщення, яка оснащена всім необхідним для ідеальної зйомки вагітності. Приміщення ми дезінфікуємо та провітрюємо, аби клієнтам було безпечно. Ми дбаємо, аби Вам було тепло та комфортно.

Також може бути домашня фотосесія вагітної. Наші студійні фотографи зможуть реалізувати виїзну фотосесію до вас додому і зможуть зберегти домашню атмосферу очікування маляти. Ви зможете показати дитячу кімнату чи ніжні стосунки мами і тата маленької людини.
Для сміливих мамочок можливий варіант виїзду на природу. Тут, на відкритому повітрі, є також безліч можливостей для польоту фантазії.

Що б Ви не задумали, команда «Zoom Studio» втілить найсміливіші Ваші ідеї в життя.

Рекомендації по створенню образу для фотосесії вагітної