Бізнес-портрет – це візуальний меседж діяльності та презентація особистості як професіонала. Якісний бізнес-портрет є невід’ємною складовою вашого бізнесу, оскільки представляє персону в засобах масової інформації, соціальних мережах, рекламах і прес-релізах.

Пакети

Стандарт

2500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 30 оброблених в кольорі та ретуші фото

Преміум

3200грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mazur

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

by Mayherkevych

5500грн
 • 1 год. роботи фотографа
 • 1 год. оренди одного залу
 • віддача 60 оброблених в кольорі та ретуші фото

Додаткові послуги:
– друк фото 15 грн /штука.
– віддача всього матеріалу 500 грн.
– фото на наступний день 600 грн.

Можна придбати подарунковий сертифікат.
Будемо раді Вас бачити в нас в гостях.

Не забудьте змінне взуття 🙂

Питання – відповіді

Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення фотосесії – 2-3 тижні.

Фото будуть готові протягом 14 робочих днів. Також ви можете замовити послугу експрес-обробки, що дозволяє зробити фото протягом одного дня без черги.

Так, всі фото проходять професійну кольорокорекцію і ретуш.

Так, звичайно, ми з радістю вам допоможемо порадами та цінними рекомендаціями.

Ми прислуховуємось до ваших побажань і стараємось зробити все, щоб ви були задоволені.

Так, для цього при замовленні пакету послуги вкажіть, що вам потрібні також всі фотографії, які зроблені протягом фотосесії.

Для чого вам потрібна бізнес-фотосесія

Відомо, що бізнес-портрети є візитною карточкою та репутацією професіонала. Саме бізнес-портрети представляють керівника фірми, агенції, тощо в засобах масової інформації. Погодьтесь, професійний портрет директора в солідному костюмі, гарному освітленні та стильному інтер’єрі викликає довіру та приємне візуальне сприйняття.

Для успішного бізнесмена, політика, громадського діяча бізнес-портрет – це найкращий інструмент для просування на ринку послуг, в соціальних медіа, по кар’єрних сходах або на політичній арені. Не важливо, чоловік це чи жінка, образ впевненого в собі керівника завжди привертає увагу оточення. Фото поганої якості не викликає довіру клієнтів, партнерів, вказує на зневажливе ставлення до деталей і свідчить про непрофесійний підхід. У нашій студії є всі можливості для того, аби зробити для вас стильні, креативні та якісні бізнес-портрети, які підкреслять ваш авторитет, статус і престиж фірми.

Різноманітність фонів, якісне освітлення, професійний підхід та інтер’єрні допоможуть організувати для вас ідеальну зйомку в потрібній стилістиці. Якщо вам комфортніше в своєму офісі, ми можемо обговорити деталі виїзної бізнес-фотосесії. Локацією може бути також парк, ресторан або інша локація, яка доповнить ваш імідж і залишить позитивні враження від вашого портрета. Ми знаємо ціну часу, тому ретельно організовуємо зйомки і намагаємося зробити їх максимально комфортними для вас!

Zoom студія Ужгород

10 порад щодо підготовки до бізнес-портретів в студії?

 1. Обирайте однотонний світлий або глибоких темних кольорові одяг без яскравих принтів класичного стилю.
 2. На час фотосесії відкладіть всі заплановані дзвінки та справи.
 3. Віддайте перевагу природному макіяжу та без яскравих акцентів та простим акуратним зачіскам. Чоловікам варто подбати про матуючі серветки або пудру.
 4. Налаштуйте себе на позитив і постарайтесь абстрагуватись від повсякденних справ на момент зйомки!
 5. Довіряйте порадам професійного фотографа і висловлюйте свої побажання щодо бажаного результату.
 6. Візьміть на фотосесію свої повсякденні аксесуари: окуляри, годинник, ноутбук, настільна книга чи журнал, тощо.
 7. Атмосферно виглядають фото у форматі студія-кафе, що створює розслаблений настрій з чашкою кави.
 8. Завжди доречно виглядає піджак, що підкреслює форми в поєднанні з класичним взуттям.
 9. Перед фотосесією розкажіть фотографу трішки про себе, свою діяльність, цінності, бачення фотографії, тощо.
 10. Уникайте надмірної кількості масивних кольорових аксесуарів. Увага у бізнес-портреті повинна бути зосереджена на особистості, а одяг та аксесуари гармонійно підкреслювати образ.
Zoom студія Ужгород

Переваги створення бізнес-портретів в студії

Студія є ідеальним місцем для створення бізнес-портретів, де потрібно чітко та ефектно представити людину в кадрі. Найголовніше – можливість повного контролю над освітленням. Можливості студії по створенню потрібних схем освітлення дійсно широкі. Кількість джерел світла, як і їх розташування, підбирається виходячи з поставленого для фотозйомки завдання.

Освітлення дозволяє підкреслити всі потрібні деталі бізнес-портрету. Однак, в нашій студії є всі умови для зйомки з природнім світлом, завдяки великим панорамним вікнам та сонячній стороні студії. Наступна перевага нашої студії – це різноманітні фони. Залежно від поставленого завдання, фон відповідно підсвічується, що може виявитися великою перевагою в порівнянні з вулицею, де фон може надто відволікати від об’єкту зйомки.

Ще одна особливість студійного фото – це різноманітне використання аксесуарів, які фотограф може використовувати у своїй зйомці. Також основною перевагою зйомок у фотостудії є незалежність від погодних умов, часу доби і відсутність сторонніх на зйомці. За вашим бажанням ми також зможемо створити виїзну бізнес-фотосесію у вашому офісі, поєднавши її із студійною. Все заради того, щоб зробити вас задоволеними результатом зйомки!