Професійна обробка фотографії Zoom Studio

Курс «Ретушер-колорист. Професійна обробка фото»

«Професійна обробка фото» − це два місяці навчання на яких ми навчимо вас обробляти фото починаючи з відбору фото і закінчуючи складними техніками ретуші фотографій. Це повноцінний курс, після проходження якого ти зможеш працювати на фрілансі не виходячи з дому, обробляти власні фотосесії швидко та якісно. Після проходження курсу учні зможуть приєднатись до команди ZoomRetouch та продовжити творити прекрасне разом з нами.

0
унікальних уроків
0
години практичної інформації

Чому ти навчишся?

Професійна обробка фотографії Zoom Studio

Цей курс для тебе, якщо:

  • Ти фотограф і відчуваєш, що твої знання по обробці фото хаотичні.
  • Ти хочеш покращити і пришвидшити якість обробки фото.
  • Ти в пошуках нової та цікавої спеціальності і, можливо, професія ретушер та колорист це твоє.

  • Тобі набридло працювати в офісі і ти хочеш сам керувати своїм часом працюючи на фріласні.

  • Ти пов’язаний із візуальним контентом, ведеш свій блог та фотографуєш для інтернет-магазинів.

Під час проходження курсу ти отримаєш:

Логіка нашого курсу Професія «Колорист-ретушер. Професійна обробка фото»

При написанні будь-якого курсу наша команда дотримується декількох принципів. Одним з них є логіка витрачання ваших коштів та часу. Для нас важливий ваш максимальний результат, який можна відразу запустити в «роботу» після проходження цього курсу. Це те, що нас цікавить найбільше. Ми поділили «складний», на перший погляд, етап обробки на два блоки по місяцю, з інформацією про те, що реально потрібно сучасному фотографу/кольористу/ретушеру (ким ви є, або ким хочете стати можете вибрати). Забрали всю «муть», яку ви не хочете вчити, і поглиблене вивчення «кіл пекла обробки», які, як нам здається потрібні одиницям.

Що ж ми пропонуємо?На основі принципу «лінь двигун прогресу» ми пропонуємо вам скористуватись нашим 10 річним досвідом і налаштувати для себе процес обробки, який буде давати результат. Залишок свого часу та енергії, які ви закладали на обробку в часових рамках свого земного життя, виділити на прогулянки з дітьми, кохання та інші прикольні штуки.

Ні для кого не секрет, що в більшості випадків для колористики та ретуші використовуються дві програми: Adobe Photoshop та Adobe Lightroom. Більшість з нас спочатку «фарбує» фото в Adobe Lightroom, а потім вже забирає зайві кілограмчики та прищики в Adobe Photoshop.

Що будемо робити ми? За принципом «ходити, а потім бігати», спочатку будемо вчитись добре робити механічну роботу в Adobe Photoshop на основі наших «чек-листів». Навчимо Вас робити цей процес невимушено і без «напрягів». Після місяця навчання ми «посадимо» у вас «зернинку» стосовно наглядовості, рефереснів, естетики та світових трендів. І виримо, що посяне нами зерно проросте. Опісля цього, ми плавно будемо підходити до такого важливого фактору як смак того, хто обробляє фото. І тут є певні закони, які ми навчимо вас бачити.

Як відбуваються наші уроки з обробки фото професійними ретушерами?

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!