Студійна фотографія + обробка Zoom Studio

21 уроки, які зроблять Вас “Майстром Йодою” в студійній фотографії

Курс «Студійна фотографія + обробка»

Це 3 місяці навчання, які піднімуть вас з рівня людини, яка володіє навичками фотосесії тільки з денним світлом до рівня професійного студійного фотографа, якому «море по коліна» на фотозйомці та не потрібно тільки ідеальне денне світло, щоб гарантувати якісний результат своїм клієнтам. Всі теоретичні навички ми підкріпимо інтенсивним місяцем обробки. Відтак, ви отримаєте готові рішення для реалізації. Переконані, що якісна фотосесія не залежить від погодніх умов і базується виключно на вашому професіоналізмі у сумі з професійною обробкою. Після завершення курсу, ви отримаєте покращення своїх результатів, що неминуче призведе до збільшення клієнтського чека фотографа.

«Студійна фотографія + обробка» – це повноцінний курс, який дасть вам цінні теоретичні знання та навчить робити якісний фотоконтент у студії, а також правильно працювати зі світлом, володіти навичками співпраці з моделлю задля отримання найкращого результату.

Отриманий досвід стане для вас універсальним і буде супроводжувати протягом всього нашого життя, яке повсякчас пов’язано з фотографією. Отримані знання ви зможете передати дітям і внукам.

0
унікальний урок
0$
вихід на заробіток від 1000$ завдяки студійній фотографії
0
годин якісно профільтрованої інформації
0
реалізованих зйомок, які стануть платформою для вашого портфоліо
0%
знижки на роботу в студії «Zoom studio» протягом 3 місяців на навчання
0
унікальний урок
0$
вихід на заробіток від 1000$ завдяки студійній фотографії
0
годин якісно профільтрованої інформації
0
реалізованих зйомок, які стануть платформою для вашого портфоліо
0%
знижки на роботу в студії «Zoom studio» протягом 3 місяців на навчання

Чому ти навчишся?

Студійна фотографія + обробка Zoom Studio

Цей курс для тебе, якщо:

  • Ти власник бізнесу і хочеш підняти рівень візуалу свого бренду та навчити свій персонал працювати краще

  • Ти фотограф-початківець і вже маєш певні знання, але хочеш удосконалити свої знання, щоб заробляти більше і швидше
  • Ти фотограф, який вважає себе профі, але працюєш хаотично, не розуміючи всі процеси, маєш прогалини в роботі зі світлом і прагнеш перейти на кращий рівень
  • Ти весільний фотограф і хочеш опанувати новий напрям, який буде «годувати» тебе в житті
  • Ти в пошуку нової цікавої спеціальності
  • Тобі набридло сидіти в офісі й ти хочеш сам керувати своїм часом і працювати на фрілансі
  • Ти пов’язаний з візуальним контентом, ведеш блог, знімаєш для інтернет-магазину і хочеш робити контент кращого рівня та більше продавати
  • Ти SMM менеджер і в тебе виходять хороші кадри тільки при денному світлі. Але ти дуже хочеш робити якісний контент при будь-яких умовах, а не грати в лотерею
  • Ти задумуєшся або мрієш про те, щоб стати фотографом і залишити ту справу, яка не мотивує тебе прокидатись вранці

Як відбуваються наші уроки?

Як створити дохід і отримувати 1000 доларів?

Зазвичай, студійний фотограф в Україні – професіонал середнього рівня. Але ми переконані, що професіоналізм – це завжди рух тільки вперед, розвиток з часом та постійний саморозвиток. Після закінчення курсу ми гарантуємо, що Ваш рівень буде набагато вище середнього. Є митці, які недооцінюють свої можливості й відтак заробляють значно менше, ніж можуть та мають на це всі можливості.

Допустимо, в середньому фотограф отримує за студійну фотосесію в Ужгороді 2000 грн. Без особливих здібностей в математиці, щоб заробляти штуку «зелених» в місяць, треба зробити 14 фотосесій. Питання, чи складно зробити 14 фотосесій в місяць? Це 3-5 фотосесії в тиждень, які ви можете запланувати серед тижня і виділяти одну годину часу свого дорогоцінного життя на фотозйомку. Все залежить від мотивації та бажання побороти свою лінь і досягати результатів.

Додамо до години роботи фотосесії ще одну годину обробки фотосесії, адже саме стільки часу потрібно професійному ретушеру, щоб обробити 50-60 фото з фотосесії. Таким чином ми пропонуємо вам обмінювати 28 годин свого дорогоцінного часу, що складає трохи більше, ніж одна доба, на 1000 доларів заробітку в місяць.

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Подзвонити

У Вас виникло запитання? Ми можемо надати Вам консультацію!

Передзвоніть мені

Фотографії викладачів курсу з використанням постійного та імпульсного освітлення: