Мобільна фотографія – це можливість для кожного зберегти прекрасні моменти. Мобільна фотографія набуває все більшої популярності і в результаті все більше людей думають про те, щоб стати професійним фотографом або фотографом-любителем. Дивовижі миті життя можуть стати витвором мистецтва навіть на камеру телефону, і часто автори цього навіть не усвідомлюють. Сьогодні майже у кожного є смартфон з камерою і всі можуть «зловити» магію щоденної реальності.

Можливо, Вам буде цікавим курс Контент для Інстаграм

Чому варто обрати саме нас?

Викладачами даного курсу є професійні смм-менеджери та коннент-крієйтори, які як ніхто краще знають як зробити найкращі фото за допомого мобільного телефону
Ми поділимось з вами знаннями, які є актуальними на період навчання і ви зможете їх використати відразу після занять.
Ми допоможемо вам створити портфоліо, яке найкраще покаже ваші здібності та професіоналізм а також шляхи залучення клієнтів. Маркетинг мобільної фотографії – це простіше, ніж ви думаєте і ми тебе в цьому переконаємо!

Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання  пов’язані з створенням креативних, цікавих та оригінальних фото на телефон і з розвитком свого акаунту, тощо

Даний курс відповідає ціні та якості отриманих знань і доступне для всіх, хто бажає навчитись круто знімати на телефон, розвиватись як блогер або smm-менеджер.

У нашій школі завжди панує доброзичлива та весела атмосфера, яка допоможе знайти нове коло спілкування та нових друзів.

День 1:

Теорія:

Основи мобільної фотографії.
Робота над ідеєю.
Як зробити хороший знімок?
Робота зі світлом.

Практика:

Предметна фотографія
Створюємо ідеальний кадр

День 2

Теорія:

Обробка фотографії
Додатки для обробки
Інструменти корекції в додатках

Практика:

Фотографуємо модель
Обробляємо фото

 • Дата проведення курсу:
  18 та 20 травня (2022р.) (середа та пятниця о 16:00)

 • Курс триває:
  2 дні (2 лекції/4 години)

 • Вартість:
  1970 грн

 • Деталі:
  095 1888 511

Запис на курс:

  Ваше ім'я:  Номер телефону:  Після проходження курсу ви навчитеся:

  • робити стильні на якісні фото на телефон;
  • зрозумієш основи композиції портретної та предметної фотографії;
  • професійно обробляти фото на телефоні;
  • обробляти та ретушити фото на телефон;
  • професійно знімати та монтувати відеоконтент;
  • економити свій час і отримувати максимум за мінімум часу.

  Курс для тих, хто хоче:

  • навчитись робити професійні фото на телефон;
  • робити якісний контент для свого бізнесу;
  • привозити якісні фото з подорожей;
  • навчитись якісно обробляти фото на телефон
  • бажає урізноманітнити свій профіль цікавими стилізованими зйомками на телефон;
  • розвиватись в сфері smm;
  • стати блогером або контент-кріейтором.

  Кадри, які ми навчимо тебе робити

  Питання – відповіді

  Для запису на курс потрібно зазначити ПІБ, номер телефону та внести завдаток. Решта суми сплачується на другому уроці. За всіма деталями звертайтесь за контактами, вказаними на сайті і ми вас проконсультуємо.

  Підійде будь-який смартфон з камерою.

  На жаль, такої можливості немає, радимо розглянути в такому випадку «Індивідуальне навчання» в #зумфотошколі

  Цей курс для людей, які бажають поглибити свої знання саме з мобільної фотографії. Якщо ви бажаєте опанувати технічні і практичні навики зйомки на фотоапарат, для вас ми б радили пройти курс «Від А до Я» або «Швидкий страт».

  Так, звичайно, у нас є подарункові сертифікати на всі навчальні курси.

  • Дата проведення курсу:
   18 та 20 травня (2022р.) (середа та пятниця о 16:00)

  • Курс триває:
   2 дні (2 лекції/4 години)

  • Вартість:
   1970 грн

  • Деталі:
   095 1888 511

  Запис на курс:

   Ваше ім'я:   Номер телефону:   Наші курси:

   Як проходить навчання у фотошколі #зумшкола

   Особливості фото контенту, створеного камерою телефону

   Ви помітили, як фотоконтент заполонив світ? Ми всі звикли знайомитись з інстаграм-стрічкою, акантом, щоб дізнатись про людину більше і скласти якесь повноцінне враження.

   Мобільна фотографія зараз доступна кожному. Однак, є ті, у яких соціальні мережі відрізняються неабияким смаком, гармонійним поєднанням кольорів, відтінків та сюжетів. Так в чому ж секрет? Справа не завжди в техніці це питання елементарних навичок зйомки. Так, звичайно багато залежить від світла та ракурсу, від різкості і освітленості знімка. Ми впевнені, що хороший кадр може зробити кожен, потрібно лише оволодіти базовими знаннями і практикуватися.

   Викладачі нашої #зумфотошкола щодня навчають студентів і діляться знаннями від самих азів до секретів складних рекламних зйомок на телефон. Хто знає, цілком можливо, що ви настільки захопитеся, що вирішите змінити професію і станете серед вишуканої колекції професійних фотографів? Сьогодні при виборі смартфона більшість людей звертають увагу на якість камери,  над чим працюють інженери всього світу.

   Якість фотоконтенту залежить від вміння правильного фотографування навіть на телефон, оскільки камера телефону також має свої секрети. Дуже важливо також, щоб фотографія була не лише композиційно грамотна, а й передавала якийсь сюжет, емоцію, настрій, тощо. Якщо ви дбаєте про гармонійний контент варто також навчитись поєднувати гармонійну колірну гаму в стрічці.

   Zoom студія Ужгород

   Як робити якісні фото мобільним телефоном

   Телефон дозволяє робити якісні знімки на телефон, які іноді тяжко порівняти з професійними кадрами на фотоапарат у соціальних мережах. Ось вам кілька порад, як робити свої знімки ще якіснішими та цікавішими:

   1. Подбайте про освітлення

   При зйомці намагайтеся повертатися спиною до джерела світла, а об’єкти навпаки повинні бути спрямовані до світла.

   2. Використовуйте спалах з обережністю.

   Краще на всяк випадок завжди робити два знімки – один зі спалахом, інший без. Пізніше ви зможете вибрати кращий варіант.

   3. Спробуйте збільшити час експозиції

   Якщо ви знімаєте у погано освітленому приміщенні, то замість того, щоб включати спалах, спробуйте збільшити час експозиції. Він дозволить вам отримати яскравіші фотографії з кращою якістю.

   4. Використовуйте режим HDR

   Використовуючи HDR режим, ви зможете захопити значно ширший спектр тонів і кольорів. Як результат – якісніші фотографії.

   5. Очистіть об’єктив

   Завжди перевіряйте чистоту об’єктива, інакше фотографії будуть нечіткими.

   6. Збільште дозвіл

   Для того, щоб зробити високоякісний знімок, переконайтеся, що ви поставили налаштування дозволу на максимум.

   7. Тримайте телефон рівно.

   Стійко утримуйте в руках телефон, коли фотографуєте, щоб уникнути розмитості на зображеннях.

   8. Встановіть баланс білого.

   Більшість камер автоматично регулює баланс білого перед ввімкненням додатку для зйомки. Якщо ваші фотографії виглядають неприродно, спробуйте вручну змінити параметри.

   9. Налаштуйте колірний баланс.

   10. Використовуйте «правило третин» для хорошої композиції, уявляючи вертикальні та горизонтальні лінії. Потім використовуйте ці лінії для грамотного розташування об’єкту та отримання кращої композиції вашого фото.

   11. Перевірте фон.

   Не забувайте про фон! Він має бути акуратним та красивим.

   12. Оновлюйте додаток вашої камери.

   Додатки пропонують більше параметрів для налаштування і поліпшення якості фотографій. Завантажуйте та шукайте зручний для вас. Головне експериментуйте і все у вас вийде.

   Zoom студія Ужгород

   Як навчитись працювати із світлом та основними кольорами палітри

   Відомо, що існує чотири головних кольори – червоний, жовтий, синій, і їх змішання між собою в різних пропорціях дозволяє отримати всі інші кольори палітри. Наприклад, якщо ви знімете дівчину у жовтій сукні на фіолетовому тлі ірисів, то знімок буде набагато краще виглядати, ніж на зеленій траві.

   Гармонійним поєднанням є набір квітів одного відтінку. Старайтесь уникати дисбалансу – набору непоєднуваних між собою яскравих фарб, кольорів та відтінків. Такий прийом добре використовувати, якщо ви хочете спонукати глядача до певної емоції.

   Контраст – це не тільки про тіні і світлі ділянки, але також про колір і настрій кадру. І пам’ятайте, що світло створює фотографію. Дуже  важливо навчитися працювати з рідними джерелами світла за будь-яких погодних умов. Експериментуйте з тінями, ловіть сонячні відблиски, пробуйте працювати з підсвічуванням! І пам’ятайте про важливі моменти: «Золотий час» ідеальних кадрів – годину після світанку і годину до заходу сонця.