Індивідуальне навчання – це ефективний спосіб засвоїти інформацію, де кожна тема спрямована на покращення вашої майстерності, як фотографа. Цей курс розрахований для професійних фотографів, які хочуть підвищити кваліфікацію, успішно розвивати фотобізнес або для бажаючих займатись індивідуально. На індивідуальних уроках ви зможете розглянути теми, які найбільше вас цікавлять і отримати відповіді на запитання, які виникають у вашій професійній роботі.

Можливо, Вам будуть цікаві курси Швидкий старт або Від А до Я

Чому варто обрати саме нас?

Викладачами практичних та теоретичних занять є Мазур Сергій, Майхеркевич Ігор та Кротков Денис – талановиті фотографи, які представляють професійних фотографів в Україні та за кордоном. Курси допоможуть всім бажаючим розвинутись як фотограф, виробити власний стиль та досягти нових «висот» у різних жанрах та видах зйомки.

Ми поділимось з вами знаннями, які є актуальними на період навчання і ви зможете їх використати відразу після занять.

Наша команда організує для вас цікаві стилізовані зйомки, фото з яких прикрасять ваше портфоліо. Навчання відбуватиметься за сучасними та доступними методами.

Навчання у фотошколі – це тільки початок вашого шляху у світі фотографії. Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання, які обов’язково виникнуть у вас на етапі самостійних зйомок та допоможемо у вирішенні будь-яких питань з фототехнікою. Спільні зйомки, обговорення успіхів і невдач – це найвірніший шлях до ваших найкращих фотографій!

Цей курс відповідає ціні та якості отриманих знань і доступне для всіх, хто бажає навчатись за власним графіком у зручний час.

У нашій школі завжди панує доброзичлива та весела атмосфера, яка допоможе вам почуватись зручно та комфортно поряд з викладачем під час індивідуальних занять.

Програма курсу

Розробляється професіоналами та складається індивідуально, виходячи з потреб студента!

 • Вартість:
  2700 грн/урок

 • Деталі:
  095 1888 511

Запис на курс:

  Ваше ім'я:  Номер телефону:  Після проходження курсу, ви навчитесь:

  • правильно використовувати денне, штучне світло та імпульсне світло;
  • зрозумієте специфіку роботи у весільній, предметній, рекламній, портретній та сімейній фотографії;
  • поповните своє портфоліо гарними кадрами;
  • навчитесь обробляти фотографії;
  • отримаєте інформацію маркетингу;
  • будь-яка інша інформації, яка потрібна саме для вас.

  Цей курс для тих, хто:

  • цінує індивідуальний підхід;
  • має нестабільний робочий графік;
  • хоче навчатись самостійно;
  • прагне максимум уваги та результату;
  • хоче знайти відповіді на питання різної складності, які виникають під час роботи фотографа.

  Як проходить навчавння в фотошколі #зумшкола

  Питання – відповіді

  Індивідуальне навчання планується індивідуально під ваші потреби та погоджується з вами.

  Звичайно, це і є одна з особливостей та переваг індивідуального навчання. При індивідуальному навчанні ми підлаштуємось насамперед під ваш графік.

  Якщо ви цінуєте індивідуальний підхід та маєте загружений робочий графік, то цей курс саме для вас.

  Так, звичайно, ми розглянемо питання, які цікавлять саме вас.

  Так, звісно, після проходження будь-якого курсу у нашій #зумфотошоколі ви отримуєте відповідний сертифікат.

  Для навчання у #зумфотошколі Вам підійде будь-який дзеркальний або системний фотоапарат. Якщо у вас немає фотоапарата або ви тільки плануєте купити – під час навчання ми підберемо найкраще рішення саме для вас і дамо цінні рекомендації. А на період навчання у вас буде можливість користуватись студійною фотокамерою.

  • Вартість:
   2700 грн / урок

  • Деталі:
   095 1888 511

  Запис на курс:

   Ваше ім'я:   Номер телефону:   Відгуки

   Так як в мене дуже завантажений робочий графік, я дуже рада була дізнатись про можливість індивідуального навчання у зручний для мене час! Отримала цінні відповіді на питання!Дякую!

   Світлана

   Рекомендую для всіх, хто постійно не встигає знайти час! Це ідеальне рішення для тих, хто бажає самостійно розпланувати час занять у фотошколі! Дякую за цей курс, який дуже мені допоміг рухатись вперед у сфері фотографії!

   Марта

   Дуже професійний підхід! Все дуже зрозуміло та зручно. Узгодження плану навчання у зручний час – ідеальне рішення, коли бракує часу на групові заняття. Дякую за досвід!

   Святослав

   Так як я буваю в Ужгороді періодично, то даний курс ідеально підійшов для мене! Отримав корисні рекомендації щодо маркетингу своїх послуг та покращив свою техніку фотографування на практиці завдяки отриманим знанням під час індивідуальних уроків. Дякую!

   Ігор

   Максимальна самовіддача від професіоналів та крутий інтенсив! Був радий поспілкуватись з однодумцями! Дякую, що поділились цінним досвідом!

   Олексій

   Дуже довго шукав саме такий формат індивідуального навчання і радий, що знайшов! Дякую! Ви ефективні!

   Станіслав

   Кадри, які ми навчимо тебе робити

   Фотографія як хобі

   Кожен з нас обирає собі хобі до душі. Одним із популярних хобі сьогодні є фотографія, оскільки у кожного з нас є телефони з камерою що дозволяють бодай спробувати поексперементувати з ракурсами, світлом, тощо. Для багатьох людей фотографування друзів, себе та інших речей приносить неабияке задоволення, розслабляє та надихає, що дозволяє говорити про фотографію саме як про хобі, а не вид основного чи додаткового заробітку.

   Комусь подобається фотографувати рослини, пейзажі, домашніх улюбленців, предмети або робити кадри для своїх дітей. Для хобі підійде звичайний  цифровий фотоапарат або телефон. Їх різновидів зараз дуже багато і є доступними на будь-який гаманець. Ціна дзеркальної камери набагато дорожча і її ми радимо придбати, коли рівень вашої майстерності зросте.

   Варто наголосити на тому, що навіть найкраща фотокамера не принесе вам хороших фотографій, якщо ви не навчитесь застосовувати свою фантазію та уяву різнобічно. Фотоапарат – це лише інструмент в руках творчої людини. Все залежить від бачення та потягу людини до прекрасного!

   Якщо ви вирішили заробляти на фотографії, то вам потрібно придбати хороший фотоапарат, які дозволяють робити фото високої якості. Дуже важливо постійно розвиватись, вчитись,удосконалюватись та отримувати задоволення від роботи. Іноді справжні емоції отримані від роботи дорожчі грошей!

   Zoom студія Ужгород

   Психологія фотографування

   Дуже часто між фотографом та моделлю є психологічний бар’єр, який заважає подолати страх, сором’язливість, тощо. Щоб подолати численні психологічні бар’єри, фотограф на момент зйомки стає свого роду психотерапевтом. Дуже важливо перед початком зйомки порозмовляти з клієнтом, знайти «точки» порозуміння, спільну мову.

   Головне завдання фотографа – створити комфортні умови для зйомки, вміння тримати у «тонусі» модель протягом усієї зйомки, викликати різні емоції для динамічності серії фото та переправляти фокус уваги. Робота фотографа іноді чимось навіть схожа на роботу режисера зі своїми акторами. Від психологічного аспекту залежить результат та емоційність кадру.

   Фотосесія є також імпровізацією, ніколи не можливо вгадати скільки сюжетів, кадрів вийде під час фотосесії. Фотосесія – це також свого роду театральна постановка, розподіл ролей в якій дії відбуваються іноді непередбачувано.

   Найбільш психологічними є портретні фотосесії. Ще Бодлер говорив, що портрет – це драматична біографія людини. Дуже важливо у портретних фото передати харизму, характер, емоційний стан людини, інакше без цього ми сфотографуємо особу без власної історії. Фото здатне передати життєву історію людини. І пам’ятайте, від гармонійної роботи фотографа та моделі залежить результат зйомки. Важливі не лише ваші етнічні навички, а й професійні психологічні підходи до людей.

   Zoom студія Ужгород

   Переваги індивідуального навчання

   Курс індивідуальних занять має ряд переваг. У цьому випадку ви займаєтеся один на один з викладачами, іноді у межах індивідуального навчання. Графік занять підбирається у відповідності до ваших побажань та можливостей наших викладачів.

   Як правило, індивідуальне навчання можливе у випадку, якщо вам необхідні знання у вузькоспеціальній, специфічній області фотографії або ви не маєте можливості притримуватись чіткого графіку відвідування занять або набір в групу за курсом, що вас цікавить, у даний час не проводиться.

   Після закінчення курсу індивідуального навчання ви отримуєте такий же сертифікат, як і у випадку занять у стандартній групі.

   До плюсів індивідуального навчання можна віднести: отримання відповідей на окремі питання, які вас цікавлять, гнучкий графік занять, можливість корегувати зміст курсу у відповідності з вашими побажаннями; орієнтацію викладача на ваш темп і специфіку засвоєння матеріалу, зосередження всієї уваги на вашому розвитку у сфері фотографії, вчасне вирішення проблем, з якими ви стикаєтесь протягом фотографування.

   Проте у випадку індивідуального навчання, як правило, подача навчального матеріалу проводиться більш інтенсивними темпами та методами і від вас потрібна самостійна робота та практичне відпрацювання тем. Також варто відзначити той факт, що деякі слухачі віддають перевагу заняттям в колективі з відповідною атмосферою колективної роботи, пошуку однодумців та нових друзів.

   Вартість індивідуального курсу, як правило, вища вартості групових форм підготовки, а кількість аудиторних годин менша. Якщо ви вирішили обрати індивідуальну форму навчання, зателефонуйте нам, напишіть на електронну адресу або зайдіть до нас у студію і ми узгодимо всі деталі вашої подальшої підготовки.