Ми зробили сотню кроків, аби Вам дати можливість зробити лише один крок. Крок – переступити поріг нашої студії й увійти в іншу реальність.

Простота, лаконічність, зручність, світлі кольори, графічні лінії – все це надає чудові можливості для створення дитячих фото.

В інтер’єрі ми реалізували все, щоб забезпечити затишок фотозони для ваших дітей. У оформленні простору ми використали стильні м’які меблі, текстиль та акцент на природній простоті, які гармонійно доповнюють загальну атмосферу залу.

Це – простір для створення ідеальних сімейних та дитячих індивідуальних фотосесій! Ваша дитина є унікальною і заслуговує цікавих фото в свій особливий день.

Вартість оренди

 • Вартість оренди залу «KIDS» 600грн / 50 хвилин

  (до 7 людей в залі, кожна наступна людина + 100 грн)

Не забудьте змінне взуття :)

+38 (095) 188 85 11

Хочете, зателефонуємо Вам?

  Ваше ім'я:  Номер телефону:  Відгуки

  На наше весілля погода була не дуже весела і це спонукало нас звернутись до вас. Ми ніколи не мали досвіду студійної зйомки, однак результат нас приємно вразив! Дякуємо за підхід фотографа, увагу до кожної деталі, позитив та професіоналізм! Ми раді, що погода привела нас до вас! Весільна фотосесія у вашій студії перевершила всі наші сподівання! Рекомендуємо!

  Христина

  Ми з чоловіком ніколи не мали досвіду професійної зйомки. Наша перша професійна фотосесія відбулась у вашій студії і залишила для нас безліч позитивних емоцій та розкішних фото. Ми спеціально обрали післявесільну зйомку в студії, щоб нікуди не поспішати, не хвилюватись і більше часу приділити саме фотосесії. Фото, які ми отримали хочеться переглядати і роздрукувати, як картини.

  Юлія

  Я завжди мріяла про фото нареченої у ніжних романтичних кольорах. Мені іноді навіть снились кадри, де я у весільній сукні кружляю в красивій кімнаті щасливо посміхаючись. Ви втілили мою мрію про ідеальну весільну фотосесію! Дуже дякую за те, що прислухались до моїх побажань і зробили більше, ніж я очікувала! Успіху вам, бо ви цього варті!

  Марина

  Сертифікат на фотосесію мені подарувала сестра і я вирішила використати його під час вагітності. Всі мами знають, який це хвилюючий і водночас приємний момент. Я хотіла отримати креативні і водночас жіночні фото, і я їх отримала! Ці фото ми зараз переглядаємо вже з малюком і мене переповнює велика радість, ностальгія та бажання повернутись до вас ще. Дякую, що зберегли цей цінний момент очікування маленького дива на все життя!

  Катерина

  Я ніколи не могла повірити в те, що фото вагітної жінки можуть виглядати настільки стильними! Перед фотосесією я дуже соромилась і хвилювалась, але підхід фотографа розвіяв всі мої переживання. Було дуже комфортно та невимушено, грала приємна музика і навіть пригостили смачним чаєм. Під час вагітності кожна жінка дуже сентиментальна. Я була зворушена такій турботі і щаслива від серії фото, які дуже швидко отримала. Це найкраща моя фотосесія. Обов’язково завітаю до вас ще!

  Віолетта

  Вашу студію нам з чоловіком порекомендували друзі і ми вирішили поексперементувати і зробити студійну весільну фотосесію, поєднавши її з фотосесією на природі. Дякуємо, що здійснили нашу мрію мати ідеальні весільні фотографії! Ми ніколи не бачили себе такими красивими на фото. Однозначно, рекомендуємо! І спасибі за весільний альбом, який став сімейною реліквією, яку ми залюбки переглядаємо зараз з дітьми, батьками та друзями!

  Марія