Творчий пошук для фотографа іноді обертається в космічну проблему. У нашій студії ви не зустрінетесь з обмеженим сервісом та мінімальною турботою про клієнта. Ми завжди готові втілити всі ваші побажання та досягати максимуму ваших сподівань!

В нашому залі з фонами Ви відчуєте справжній творчий політ! В цьому залі ви знайдете безліч ракурсів, текстур стін, трендових кольорів сезону 2020 та отримаєте ідеальні fashion- зйомки! Ми подбали про цікаві деталі та їх розташування таким чином, щоб ваші фото були креативними та стильними! Зал чекає на нашу творчість, де талант і фантазія знайдуть нове життя та допоможуть Відкрити Вашу унікальність! Вибирай колір фону та твори разом з нами!

Вартість оренди

 • Вартість оренди залу «Backgrounders» 600 грн / 50 хвилин.

  (до 7 людей в залі, кожна наступна людина + 100 грн)

  Не забудьте змінне взуття :)

+38 (095) 188 85 11

Хочете, зателефонуємо Вам?

  Ваше ім'я:  Номер телефону:  Відгуки

  Фотосесія принесла для нас не тільки задоволення, а й хороший настрій, позитивну енергію та незабутні враження. Дякуємо за прекрасні фото та спогади!

  Владислава

  Це був наш перший досвід фотосесії і ми щасливі, що він залишив для нас такі прекрасні враження! Дякуємо, що зуміли передати наші почуття на фото справжніми!

  Катерина

  Реальність перевершила всі наші очікування! Бажаємо вам багато вдячних клієнтів, бо ви цього варті!

  Тетяна

  Дуже рідко буваю в Ужгороді через відрядження.  Вирішили з чоловіком прийти до вас на фотосесію і залишились дуже вдячні. Дякую  вам за те, що ви робите для нашого міста і за безцінні спогади!

  Діана

  Цікавий досвід фотосесії! Дякую! Ви круті професіонали!

  Михайло

  Сертифікати з вашими послугами, мабуть, найгеніальніша ідея перед святом для жінки, коли не встигаєш придбати вчасно подарунок!=) Дякую вам!

  Мирослав

  Взаємодія світла та фону при роботі у фотостудії

  Світло – важливий інструмент фотографа, який малює свої роботи завдяки світловим променям. Від вміння працювати з світлом залежить результат фотосесії. Найбуденніший кадр можна зробити дивовижним завдяки хорошому освітленні та вдалому фону. Якщо фотограф не враховує світлові схеми, світлову потужність, м’якість, жорсткість та характер тіней, навряд чи результат перевершить ваші очікування.

  Перед орендою фотостудії слід звернути увагу на фони та світло, які є в нашій фотостудії. Саме від їх грамотного використання залежить створення фотографій, які ви запланували. Наш зал спланований таким чином, щоб ви могли виконати якомога більше поставлених задач. Наші панорамні вікна ідеально допомагають для створення фото з природнім освітленням з можливістю регулювання пучка освітлення.

  Ми зробили наш зал таким чином, щоб ви змогли скористатись майже всіма видами і схемами світла. До ваших послуг постійне, імпульсне освітлення та прекрасні сонячні природні промені з наших панорамних вікон. Приходьте і самі переконаєтесь в наших ідеальних умовах для зйомки.

  Zoom студія Ужгород

  Влив кольору на психологію сприйняття людини

  Колір оточує людину протягом всього життя. Колір, як енергія, необхідний для підтримання тонусу центральної нервової системи і впливає на психологічне сприйняття людини. У нашій студії ми розробили зони із різноманітним спектром кольорів, тому «кольорового голоду» у вас точно не буде. Ми подбали про гармонійне поєднання фонів та кольорів інтер’єру, які сподобаються людям з різними вподобаннями.

  В нашій студії присутні розслабляючі та нейтральні кольори (білий, сірий, чорний). Також є приглушені кольори, які знімають напругу і втому, заспокоюють. Для кращого сприйняття ми додали в інтер’єр багато цікавих аксесуарів.

  Колір змушує людину зосередитися, підвищує творчу активність, викликає відчуття розслаблення, спокою знімає емоційну напругу. Психологи також стверджують, що кольори здатні підвищити активність та працездатність, покращити пригнічений стан. Створюючи інтер’єр студії ми подбали про те, щоб увійшовши кожен відчував затишок, приємну атмосферу та спокій.

  Zoom студія Ужгород

  Секрети ідеального портретного фото

  Портретне фото – це візуальна розповідь про людину. Професіонали знають секрети, які стануть корисними всім, хто прагне створити ідеальне портретне фото.

  Зовсім не обов’язково, щоб людина дивилася в кадр. Іноді цікавіше виходить, коли людина задумливо дивиться в сторону або займається якось справою. Моделі важливо в такі моменти почуватись розслаблено та не напружено.

  Під час зйомки портрета зробіть так, щоб в кадрі було якомога менше зайвих об’єктів. Заберіть в сторону все, що не відноситься до сюжету вашого знімка. Ідеальним місцем для портретної фотосесії є студія, яка дозволяє  робити фото з різними варіаціями світла.

  Робіть фото так, щоб людина була центром композиції. Уникайте стійку струнко: дайте можливість людині розслабитися і прийняти зручну позу. Також не зайвим буде підготувати заздалегідь референси.

  Ідеально дотримуватися основного правила композиції (правило Золотого перетину): знімок повинен бути розділений по горизонталі і вертикалі на три частини, а ключові елементи сюжету (очі, голова, рот) розташовуватися на перетині цих трьох частин.

  При портретній фотозйомці дуже важливо стежити за глибиною різкості. Повністю різким в кадрі повинен бути лише портрет моделі, і то не завжди. Коли ви фокусуєтеся, звертайте увагу на те, щоб очі були обов’язково у фокусі.

  Питання – відповіді

  Чим швидше, тим краще. Оптимальний час для замовлення оренди фотосесії – 2-3 тижні. Ви завжди можете узгодити вільні години та дні з нашим адміністратором за контактами вказаними на сайті або в мережах.

  Обов’язково візьміть змінне взуття.

  Так, є, оскільки ми створили всі умови, щоб клієнтам було комфортно та зручно.

  Так, звичайно! Просто попередьте про це адміністатора і розкажіть особливості зйомки.

  Правилом хорошого тону та задля вашого раціонального розподілу часу є прийти на 10-15 хвилин швидше, щоб підготуватись до фотосесії.