Правила оренди залу - Zoom Studio

Правила оренди залу

Будь ласка, ознайомтеся з правилами оренди нашої студії:

🛑 Фактичний час Вашої оренди становить 50хв. Залишок часу відведений для перевірки залу та його підготовки до наступної оренди адміністратором студії.
Попереджайте про це всіх своїх клієнтів.

🛑 Якщо Ви скасовуєте запис пізніше, аніж за добу, то бронювання оплачується повністю, а всі наступні бронювання проводяться за 100% передоплатою.

🛑 Весільна оренда бронюється за 100% попередньою оплатою.

🛑 Внесений завдаток чи оплата оренди, не повертається.

🛑 У разі непередбачуваних обставин, Ви маєте можливість один раз скасувати або перенести запис на іншу дату та час, якщо попередили раніше, аніж за добу.

🛑 Просимо Вас, прийти на 10хв раніше, щоб не запізнитися. У разі запізнення час Вашої оренди скоротиться.

🛑 У студії діє обмеження щодо кількості людей в залі – до 7 осіб, доплата за кожну наступну особу (включно з дітьми від 3 років) становить +100грн до вартості оренди залу.

🛑 Вхід в зали для осіб, які беруть участь у зйомці, виключно у змінному взутті, тому необхідно взяти ЧИСТЕ змінне взуття або ж скористатися бахілами чи кроксами (вони є в нашій студії). Штраф за зняття бахілів в залі- 250грн./з особи

🛑 Орендар несе фінансову відповідальність за пошкодження чи псування обладнання, реквізиту чи наданої в оренду фототехніки під час зйомки.

🛑 Під час зйомки Ви працюєте виключно в межах заброньованого залу та використовуєте його реквізит. Щоб використати реквізит іншого залу, потрібно звернутися до адміністратора та узгодити можливість використати реквізит з іншого залу студії. Всі використані речі Ви повинні самостійно повернути на місце.

🛑 Якщо Ви плануєте нестандартну зйомку в студії: з використанням хлопушок, конфетті, пір’я, пелюсток, фарби, диму, курінням сигарети чи фотозйомка з домашніми улюбленцями, це все потрібно узгодити з адміністратором студії перед зйомкою, так як за деякі види реквізиту ми беремо плату за прибирання.

🛑 У нас заборонено палити будь-який вид цигарок, IQOS, WAPE, тощо. Штраф за порушення – 250грн.

🛑 У всіх залах студії ведеться відеоспостереження 24/7.

🛑 В залі “BACKGROUNDERS” паперові фони платні, тобто розмотка будьякого кольору фону коштує +400грн до вартості оренди залу. Можна використовувати паперові фони без доплати в разі якщо модель буде босоніж або в шкарпетках.

🛑 В залі “BACKGROUNDERS” розмотувати паперові фони, опускати штори, налаштовувати світло може ЛИШЕ асистент або адміністратор!!! Решту реквізиту (стільці, столи, флаги, предмети декору) можете переставляти самі.

🛑 В залі “CIKLO” опускати штори, налаштовувати світло може ЛИШЕ асистент або адміністратор!!! Решту реквізиту (стільці, столи, флаги, предмети декору) можете переставляти самі.

🛑 В залі “KIDS” паперові фони платні, тобто розмотка будьякого кольору фону коштує +400грн до вартості оренди залу. Можна використовувати паперові фони без доплати в разі якщо модель буде босоніж або в шкарпетках. Також в залі можна знаходитись лише босими або в шкарпетках, змінне взуття (чисте) допускається виключно дітям

Дякуємо Вам за розуміння🥰

    Ваше ім'я:

    Номер телефону: